جمعه , می 27 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان؛اقتصادی پایدار است که بر پایه دانش پایه ریزی شده باشد|تاکید بر نقش آموزش در صنایع کوچک و متوسط
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان؛اقتصادی پایدار است که بر پایه دانش پایه ریزی شده باشد|تاکید بر نقش آموزش در صنایع کوچک و متوسط

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان؛اقتصادی پایدار است که بر پایه دانش پایه ریزی شده باشد|تاکید بر نقش آموزش در صنایع کوچک و متوسط

بازدیدها: 8

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: نقش آموزش در صنایع کوچک و متوسط به‌دلیل اثربخشی سرمایه‌گذاری اهمیت فراوانی دارد.
فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در خصوص اهمیت آموزش در صنایع کوچک و متوسط گفت: دانش و فناوری از مهمترین ارکان توسعه صنعتی و در نتیجه توسعه اقتصادی کشورها میباشد و اقتصادهای پایدار اقتصادهایی هستند که بر پایه دانش پایه ریزی شده باشند.

وی در ادامه بیان داشت: افزایش نقش دانش، پژوهش و فناوری و نوآوری در ارزش افزوده بخشهای صنعتی و تقویت جایگاه آموزش و پژوهش و فناوری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بسیار مهم و ضروری میباشد.

رییس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: توجه به مقوله آموزش و حمایت از صنایع کوچک باعث میشود شاهد تغییرات بنیادین در اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی باشیم.

سعیدی کیا افزود: بسترسازی و بکارگیری ابزارها برای ایجاد اشتغال پایدار و تلاش برای آموزش‌پذیری شاغلان حوزه صنعت بسیار مهم و کلیدی است.

وی در پایان بیان داشت: نقش آموزش به ویژه در صنایع کوچک و متوسط به‌دلیل اثربخشی سرمایه‌گذاری اهمیت فراوانی دارد.