چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد:تجلیل از ۱۰۵ زن شهیده، جانباز و آزاده گیلانی در دهه فجر

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد:تجلیل از ۱۰۵ زن شهیده، جانباز و آزاده گیلانی در دهه فجر

بازدیدها: 18

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،پاکاری با بیان اینکه کنگره ملی تجلیل از ۱۷ هزار زن شهیده، جانباز و آزاده کشور همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در دهه فجر برگزار خواهد شد، گفت: استان گیلان ۳۶ زن شهیده، ۶۶ جانباز زن و سه آزاده زن دارد لذا از ۱۰۵ زن شهیده، جانباز و آزاده گیلان در دهه فجر تجلیل خواهیم کرد.
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی که در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد، با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی برگزاری برنامه‌های میدانی دهه فجر را با تغییراتی مواجه کرده است، گفت: بزرگداشت دهه فجر در سال جاری سلامت محور خواهد بود.

وی از تدارک ویژه برنامه‌های دهه فجر از سوی کارگروه ایثارگران ستاد بزرگداشت چهل ودومین سالگرد انقلاب اسلامی در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال تقویت جلوه‌های فرهنگی ایام الله دهه فجر و فراهم‌سازی زمینه مشارکت ایثارگران در برگزاری ویژه برنامه‌ها با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، با اشاره به برگزاری برنامه ۱۲ بهمن در گلزار شهدای رشت و گلزارهای شهدای سراسر استان، اضافه کرد: خوشبختانه امسال نسبت به بازسازی قطعه شهدای انقلاب اسلامی گلزار شهدای رشت اقدام شده و می‌توانیم ویژه برنامه آغاز دهه فجر را در جوار مزار ۶۳ شهید انقلاب و در فضای باز برگزار کنیم.

پاکاری، از گلباران مزار شهدای سراسر استان در ۱۶ بهمن خبر داد و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و تجلیل از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت از دیگر برنامه‌های دهه فجر است.

وی با بیان اینکه کنگره ملی تجلیل از ۱۷ هزار زن شهیده، جانباز و آزاده کشور همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در دهه فجر برگزار خواهد شد، گفت: استان گیلان ۳۶ زن شهیده، ۶۶ جانباز زن و سه آزاده زن دارد لذا از ۱۰۵ زن شهیده، جانباز و آزاده گیلان در دهه فجر تجلیل خواهیم کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، تولید و انتشار نرم افزار، کلیپ و سرود در فضای مجازی، برگزاری مسابقات فرهنگی، ویزیت رایگان و… را از دیگر برنامه‌ها دانست و متذکر شد: یادواره شهدای انقلاب اسلامی با محوریت نخستین شهید انقلاب «سید یونس رودباری» در رسانه ملی برگزار خواهد شد.