سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:تولید کنندگانی که با همه دغدغه ها بخاطر اشتغال و کشور به تولید ادامه می دهند قابل احترام و حمایت هستند

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:تولید کنندگانی که با همه دغدغه ها بخاطر اشتغال و کشور به تولید ادامه می دهند قابل احترام و حمایت هستند

بازدیدها: 8

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با فرماندار شهرستان لنگرود برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به گزارش روابط عمومی ، فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با حضور در شهرستان لنگرود با رحیم حیدری فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
فرماندار شهرستان لنگرود گفت : تلاش مجموعه مدیریتی استان رفع مشکلات پیش پای تولید، ایجاد اشتغال مولد و به جریان انداختن چرخ های صنعت است.

وی در خصوص مشکلات پیش روی صنعتگران بیان داشت: تامین مالی سرمایه در گردش ، اقساط معوق، چک برگشتی، ضمانت وثیقه و همچنین مشکلات غیرمالی نظیر نیروهای متخصص، تکنولوژی، تقاضا، تامین اجتماعی، مالیات و مجوز سازمان‌های ناظر از جمله مشکلات صنعتگران میباشد .

حیدری در ادامه اظهار داشت: بنگاه‌های کوچک و متوسط به تزریق سرمایه در گردش نیازمند هستند و این بار باید با سرعت عمل عارضه یابی شود در واقع اشتغال نسبت به افزایش تولید اولویت دارد .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ضمن تشکر از تلاشها و پیگیریهای فرماندار محترم شهرستان لنگرود بیان داشت : شرکت شهرک های صنعتی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان ، حمایت همه جانبه می کند.

سعیدی کیا گفت : حضور در شهرکهای صنعتی و دیدار با مدیرانواحدهای صنعتی به صورت رودرو ، با عث ریشه یابی مسائل و مشکلات پیش رو و ارائه راهکارهای اجرایی می شود .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان افزود: شرکت شهرک های صنعتی استان آماده هرگونه خدمات دهی قانونی به صنعتگران فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوده و از هیچ کمکی در این بخش دریغ نخواهد کرد.

وی بر لزوم همدلی و همراهی تمامی مسئولین استانی تاکید کرد و افزود: تسهیل شرایط سرمایه گذاری از طریق حمایتهای همه جانبه در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری کلیه مدیران استان محقق خواهد شد و این یعنی حمایت و پشتیبانی ، رفع موانع و حرکت به سوی جهش تولید و در نهایت حمایت از کالای ایرانی و تحقق منویات مقام معظم رهبری .

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بر ضرورت پیگیری مدیران عضو کارگروه اقتصادی جهت رفع مشکلات عمومی نظیر دارایی،تامین اجتماعی تاکید کرد.

سعیدی کیا در ادامه بیان داشت : تولید کنندگانی که میدانند سود تولید بسیار پایین تر از برخی کارهاست ولی همچنان بخاطر اشتغال و کشور به تولید ادامه می دهند قابل احترام و حمایت هستند .

در پایان لازم به ذکر میباشد ، رحیم حیدری فرماندار شهرستان لنگرود و فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با حضور در شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان لنگرود از واحدهای صنعتی مستقر در این شهرستان بازدید به عمل آوردند .