سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با پرسنل پاسگاه نیروی انتظامی کیسم دهشال و دهسر دیدار کردند.
معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با پرسنل پاسگاه نیروی انتظامی کیسم دهشال و دهسر دیدار کردند.

معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با پرسنل پاسگاه نیروی انتظامی کیسم دهشال و دهسر دیدار کردند.

بازدیدها: 9

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با پرسنل پاسگاه نیروی انتظامی کیسم دهشال و دهسر دیدار کردند.

در این دیدار بخشدار بخش مرکزی آستانه اشرفیه گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام است و نقش موثری در تامین امنیت و آرامش جامعه دارد.

فاطمه علیزاده در حاشیه بازدید از پاسگاه های انتظامی کیسم، دهشال و دهسر که به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد افزود: نیروی انتظامی با تمام ظرفیت و توان ، در راه خدمت به مردم گام بر می دارد .

وی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات عوامل نیروی انتظامی در جهت ایجاد نظم و امنیت در منطقه یادآور شد: حضور و مشارکت نیروی انتظامی در برهه های حساس سیاسی و اجتماعی کشور به خصوص در زمان شیوع ویروس کرونا و برگزاری انتخابات چشمگیر بوده است.

به گفته وی ، نیروی انتظامی پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و نظام مقدس ما را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و همواره در کنار مردم ایستاده است.

گفتنی است در این بازدید محمد حسن خواه معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه از تلاش ها و زحمات عوامل نیروی انتظامی پاسگاه های منطقه قدردانی کرد.