شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
مواسات مؤمنانه در شهرستان آستانه اشرفیه<br>مواسات مؤمنانه درآستانه اشرفیه با حضور دکتر رضایی فرماندار

مواسات مؤمنانه در شهرستان آستانه اشرفیه
مواسات مؤمنانه درآستانه اشرفیه با حضور دکتر رضایی فرماندار

بازدیدها: 7

مراسم مواسات مؤمنانه با حضور دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در مکان مسجد اهل بیت (ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه دکتر حمید رضایی فرماندار، پس از تبریک به مناسبت هفته بسیج به بسیجیان دلاور و همه ی اقشار مردم و با تاکید به اهمیت مواسات در دین مبین اسلام گفت : در این مراسم ارزشمند 250 بسته معیشتی در مسجد اهل بیت شهرستان آستانه اشرفیه به ارزش حدود 750 میلیون ریال با کمک و همیاری پایگاه های بسیج و بسیجیان زحمتکش ، دهیاران و خیرین عزیز شهرستان تهیه و به امید خدا خدمت مردم شریف آستانه اشرفیه تقدیم خواهد شد.

فرماندار اضافه کرد : تا کنون حدود 23 هزار بسته ی معیشتی از بدو شروع مواسات مؤمنانه یعنی از شروع شیوع بیماری کرونا در شهرستان تهیه شده که ارزشی حدود 60 میلیارد ریال داشته که تقدیم مردم شریف شهرستان آستانه اشرفیه شده است.

دکتر حمید رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اذعان داشت : با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند ” باید در شرایط سخت کرونا مردم به دادهم برسند” این همت با همکاری سپاه ، بسیج ، ادارات و دانشگاه ها و خیرین صورت گرفت که امیدواریم مورد رضای خداوند متعال قرار بگیرد.