پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / نشست دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با مدیرکل ثبت احوال استان گیلان:
صبح امروز مدیرکل ثبت احوال استان گیلان با حضور در فرمانداریض شهرستان آستانه اشرفیه با دکتر رضایی فرماندار شهرستان دیدار کرد .
نشست دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با مدیرکل ثبت احوال استان گیلان:<br>صبح امروز مدیرکل ثبت احوال استان گیلان با حضور در فرمانداریض شهرستان آستانه اشرفیه با دکتر رضایی فرماندار شهرستان دیدار کرد .

نشست دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با مدیرکل ثبت احوال استان گیلان:
صبح امروز مدیرکل ثبت احوال استان گیلان با حضور در فرمانداریض شهرستان آستانه اشرفیه با دکتر رضایی فرماندار شهرستان دیدار کرد .

بازدیدها: 18

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه،دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در دیدار با مدیر کل ثبت احوال استان گفت: ثبت احوال یکی از مهمترین سازمان هایی است که انجام خدمات توسط سایر سازمانها و نهادها مبتنی بر اطلاعات و آمار موجود در این سازمان است . سازمان ثبت احوال جزء سازمان هایی است که از فناوری های نوین برای ارائه خدمات استفاده نموده است. نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه صحبت خود بیان داشت : در شهرستان آستانه اشرفیه یک تعامل بسیار خوب و هماهنگ بین اداره ثبت احوال و دستگاههای دیگر وجود دارد . ثبت احوال یکی از مهمترین دستگاهها و عضو اداری هئیت اجرایی در برگزاری انتخابات و یکی از مراجع استعلام است . وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : با توجه به برگزاری منظم جلسات ثبت وقایع شهرستان و هماهنگی های انجام شده در کوتاهترین زمان قانونی ثبت وقایع حیاتی صورت می گیرد.