پنج‌شنبه , می 19 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / نماینده فرزندان شاهد و خانواده های شهدا و ایثارگر شهرستان آستانه اشرفیه:حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب یأس دوباره دشمنان می شود
نماینده فرزندان شاهد و خانواده های شهدا و ایثارگر شهرستان آستانه اشرفیه:حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب یأس دوباره دشمنان می شود

نماینده فرزندان شاهد و خانواده های شهدا و ایثارگر شهرستان آستانه اشرفیه:حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب یأس دوباره دشمنان می شود

بازدیدها: 22

نماینده فرزندان شاهد و خانواده های جانبازان و ایثارگران شهرستان آستانه اشرفیه گفت: انتخابات حداکثری و مشارکت پرشور مردم در پای صندوق های رأی در انتخابات ۱۴۰۰ موجب یأس دوباره دشمنان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه: مهندس حاجی پور نماینده فرزندان شاهد و ایثارگر جنگ تحمیلی در سخنرانی امروز نماز جمعه آستانه اشرفیه ضمن پاسداشت روز ملی شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان اظهار داشت: سخن گفتن و ادای دین در وصف مقام شهادت و فرهنگ ایثار بسی سخت است، چرا که زبان در مقام بیان قاصر خواهد بود .
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند” خانواده معظم شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب و باید از شهدا درس ایثار و فداکاری و رشادت و اخلاص آموخت” گفت؛ شهیدان والا مقام به رسالتی که در قبال حفظ این انقلاب داشتند بخوبی عمل کردند و از بالاترین سرمایه خود و حضور در کنار عزیزانشان گذشتند تا این آب و خاک و آرامش و امنیت کشور حفظ و صیانت شود، لذا امروز تکلیف است که دنباله رو اعتقادی و عملی سیره و آرمان آن بزرگواران باشیم.
مهندس حاجی پور در این راستا افزود: گفتن این مطلب در کلام سهل است، اما در عمل تلاش و همتی مضاعف می طلبد تا فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی و خود ندیدن و خدا دیدن را برای نسل نوجوان و جوان کشور که تشنه معرفت اندوزی و درک واقعیات از تاریخ خود و تاریخ هشت سال دفاع مقدس هستند تبیین کرد.
وی با بیان اینکه باید قدردان جانفشانی ها و آزادگی های این دلیر مردان باشیم تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس گنجینه ی عظیمی است و تا مدت‌های طولانی میتوان از آن بهره مند بود. ما هر چه وقت و انرژی و هزینه کنیم باز میبینیم بیان و تحلیل مباحث دفاع مقدس جای بحث دارد.
این مقام مسئول با اشاره به ۴۳سال از عمر پر برکت انقلاب بیان داشت: ایستادگی کشور در برابر این همه توطئه، فشار و تحریم بیانگر آن است که درخت انقلاب ما آنقدر قوی و تنومند شده و در بطن جامعه ریشه دوانده است که دشمنان با این توطئه‌ها نمی‌توانند به ریشه آن آسیب بزنند.
مهندس حاجی پور در بخشی دیگر از سخنان خود گریزی به انتخابات ۱۴۰۰ زد و گفت: شهرستان ما بزودی شاهد برگزاری سه انتخابات مهم و سرنوشت ساز با وجه تمایز با دگر شهرستان ها در بحث میان دوره ی مجلس است، که امیدواریم به لطف پروردگار و همدلی و همراهی مردم ولایت مدار شهرستان آستانه اشرفیه، در انتخابات پیش‌رو هم خالق حماسه سیاسی دگر باشیم و برگ زرین دیگری بر افتخارات این کشور افزوده شود .
وی ادامه داد: مشارکت حداکثری در انتخابات، مقبولیت سیاسی نظام را در دنیا صد چندان می کند که مایه یاس و ناامیدی بدخواهان انقلاب می شود.
نماینده فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان آستانه اشرفیه افزود: در حال حاضر کشور ما مجهز به بسیاری از علوم و فناوری روز دنیا است و آنانی که بواسطه کم بینی مستأصل شده اند و در چند سال اخیر دست به این تروریسم اقتصادی و تحریم های ظالمانه زده اند، بدانند ملت بزرگ ایران با توکل بر خدا و پیروی از منویات رهبری و سعی و تلاش مضاعف دولتمردان بار دگر ثابت خواهند کرد که پای آرمانهای امام و شهداء ایستادگی میکنند