چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
همزمان با روز شوراها:<br>شهردار و کارکنان شهرداری لاهیجان از تلاش های اعضای شورا قدردانی کردند

همزمان با روز شوراها:
شهردار و کارکنان شهرداری لاهیجان از تلاش های اعضای شورا قدردانی کردند

بازدیدها: 21

همزمان با روز شوراها، شهردار و جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان شهرداری لاهیجان با حضور در شورای اسلامی شهر از تلاش های اعضای شورا قدردانی کردند.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، رضا زنده دل در این دیدار با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت روز جهانی قدس، از حمایت ها و پشتیبانی های رییس و اعضای شورای اسلامی شهر در دوره ششم شورا قدردانی کرد.
وی ضمن اشاره به آرامش حاکم در مدیریت شهری گفت: امیدواریم با تلاش تیم مدیریت شهری در پایان این دوره عملکرد مثبتی داشته و در مقابل مردم روسپید باشیم.
بهمن کنعانی رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان هم ضمن گرامیداشت روز قدس و تبریک هفته کار و کارگر و گرامیداشت اعضای ادوار شوراها، از زحمات شهردار و بخش های مختلف شهرداری در سال گذشته قدردانی کرد.
وی با اشاره به عملکرد شهرداری در نوروز ۱۴۰۱ از برنامه ریزی و تلاش های شبانه روزی معاونت خدمات شهر و روابط عمومی شهرداری قدردانی کرد و افزود: شهروندان از برنامه های نوروزی شهرداری رضایت داشتند و امیدواریم این برنامه ها تداوم داشته باشد.
فرشید فلاح مجد سخنگوی شورا و آرمان پوریاسری عضو شورای اسلامی شهر هم در این جلسه با گرامیداشت تلاش های اعضای ادوار شورا و اعضای فقید از تلاش های رضا زنده دل شهردار و کارکنان شهرداری در سال گذشته و همچنین از عملکرد معاونت خدمات شهر و روابط عمومی شهرداری برای برگزاری موفق جشنواره نوروزی قدردانی کردند.