سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / پیام بخشدار لشت نشا بمناسبت ۱۳فروردین وضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی بمنظور پیشگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا
پیام بخشدار لشت نشا بمناسبت ۱۳فروردین وضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی بمنظور پیشگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا

پیام بخشدار لشت نشا بمناسبت ۱۳فروردین وضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی بمنظور پیشگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا

بازدیدها: 4

بنام خالق هستی بخش
جان جهان از نغمه های خوش بهار، سرود بودن و زیبایی می سراید و آواز خوش هزار، ترانه دلفریب حکمت خداوندی است که از زبان درخت و سبزه و آب روان در گوش زمین زمزمه می شود.
در سیزدهمین روز از بهار طبیعت،سنت کهن ایرانیان بر طبیعت گردی و دور هم بودن شکل گرفته و به درستی که رسمی بسیار شایسته است و می تواند رشته مهربانی ها را محکم تر کند اما متاسفانه اوج گیری خیز چهارم کرونا در سراسر کشور قطعی است و تعداد مبتلایان در اکثر نقاط کشور به ویژه گیلان و رشت با سرعت در حال افزایش است. برای حفظ سلامت و جان خود و عزیزانتان، توصیه می شود امسال سیزده بدر به دامن طبیعت و تفرج گاه های شلوغ نرفته و در صورت خروج از منزل ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ،حفظ فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک ، مهربانی با طبیعت را هم که بخشی از این رسم زیباست مورد غفلت و فراموشی قرار نداده تا زمزمه بهارهای آینده را به سوی خاموشی رهنمون نگردید.
اینجانب در سیزدهمین روز از بهار طبیعت برای همه ایرانیان و مردمان فرهیخته لشت نشاء آرزوی سلامتی و سعادت داشته و امیدوارم که در بهار مهربانی های خود، الفت و دوستی با طبیعت را نیز فراموش نکنیم .
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء