سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

بازدیدها: 7

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،بنام دانای بی همتا
《براى يك ملت، خسارتى بزرگ است، كه افراد آن با كتاب سر و كارى نداشته باشد.》مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
کتاب میراثی ماندگار، یاری مهربان و پدیده ای باشکوه است که موجب رشد و بالندگی جامعه بشری گردیده ؛ آن چنان  که نقطه ی آغاز رسالت و دعوت اسلام نیز بر مبنای کتاب، خواندن و مطالعه شکل گرفت و اعجاز اسلام، کتاب قرآن و راه رسیدن به اعماق آن تامل و تحقیق و تدبر در آن بود.
مطالعه و کتابخوانی یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگی و ضرورت جامعه امروزی است که ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ آن نیازمند عزم ملی می باشد .
پیشرفت، نوآوری و در نوردیدن مرزهای دانش و آگاهی در سایه ی زحمات، خدمات و مشارکت کتابداران و متخصصان کتابداری میسر می شود. آنان که همواره یار و همراه دوستداران دانایی بوده اند و حتی در  شرایط بحرانی شیوع بیماری کرونا نه تنها دست از تلاش برای افروختن چراغ دانایی برنداشته، بلکه این تهدید را به فرصتی برای پناه بردن به آغوش گرم مطالعه و دانایی تبدیل کرده اند.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کتابداران عزیز و تمامی فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی، فرارسیدن هفته ی کتاب را به تمام نویسندگان، اندیشمندان، اهالی علم و قلم، اصحاب رسانه، کتابخوانان و کتاب دوستان این مرز و بوم به ویژه مردم اندیشه ورز و با فرهنگ لشت نشاء تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم با برنامه ریزی دقیق، سیاست گذاری درست و همت و تلاش همه جانبه ی تمام مسئولان به ویژه مسئولان فرهنگی ، شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و رشد ، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز باشیم.
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء