پنج‌شنبه , می 26 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی 

پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی 

بازدیدها: 14

رایان خبر/بسم الله الرحمن الرحیم
«امتياز نظام ما اين است كه متعلق به مردم است. آن افرادي كه با همه وجود نظام جمهوري اسلامي را و اسلام و اين پرچم برافراشته را در اين كشور نگه داشته اند، در درجه اول خود مردمند و دشمنان ما بايد اين را بفهمند… »
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

«نهم دی ماه» یادآور حضور آگاهانه مردم ایران در بيعتي دوباره با آرمان هاي امام راحل و مقام معظم رهبري است . حماسه جاوداني که در تاريخ انقلاب اسلامي ماندگار شد و پيامي روشن براي دشمنان اين مرز و بوم داشت، که همانا «ولايت مداري» و «هوشياري ملت» بود. 
مردم همیشه در صحنه ایران با درایت ، ذکاوت و تدبیر مقام معظم رهبري در آن برهه حساس، بار دیگر با حضور آگاهانه و مقتدرانه خويش، بيعتي دوباره با آرمان‌هاي انقلاب نموده و حماسه اي جاودان خلق کردند. نمايش بصيرت و هوشياري ملت مومن غيرتمند در اين حماسه با عظمت خشم و عصبانیت دشمنان ملت و منافقین داخلی را برانگیخت و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کرد.
در حماسه نهم دی ماه که به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مزین گشته، برگ زرین دیگری در دفاع از اسلام و ایران عزیز رقم زده شد و پیام ولایت مداری ملت را به رخ جهانیان کشانید و نشان داد که دشمنان نظام و انقلاب با نقشه ها و توطئه های شیطانی خود هرگز نمی توانند ملت ایران را از حرکت در مسیر شهدا و امام شهیدان بازدارند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه ی ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و یادآوری اینکه رمز ماندگاری انقلاب حفظ وحدت ، انسجام و همدلی مردم و حرکت حول محور ولایت فقیه است، اقشار مختلف مردم به ویژه مردم فهیم و ولایت مدار لشت نشاء را به حضور گسترده در تجمع با شکوه ۹ دی دعوت می نمایم .
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء