جمعه , می 27 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران
پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

بازدیدها: 10

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر یه نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهردار رشت، در متن این پیام آمده است:

۱۲ فروردین ماه برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است. در این روز تاریخی مردم با حضور با بصیرت خود در پای صندوق ‌های رأی و با اکثریت آرا نظام سیاسی کشور را به حکومت مردمی و جمهوری اسلامی تغییر دادند.

این روز، روز تحقق آرمان ‌های والا و متعالی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است و یادآور اتحاد و همبستگی تاریخی و پرشکوه ملت بزرگ و انقلابی ایران است که برای استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش همواره مشارکت فعال و تاثیرگذار داشتند و همچنان مسیر اقتدار، شکوه، استقلال و پیشرفت را عزتمندانه طی می نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و پاسداشت از خودگذشتگی ها و رشادت‌های شهدای والامقام انقلاب اسلامی، با آرمان های بلند انقلاب اسلامی تجدید بیعت نموده و در سالی که حکیمانه از سوی رهبر معظم انقلاب سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام گرفته، تحقق منویات معظم له و دوام انقلاب اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، از خداوند مسئلت می نمایم.