سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / پیام تبریک فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفر صادق ( ع )
پیام تبریک فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفر صادق ( ع )

پیام تبریک فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفر صادق ( ع )

بازدیدها: 9

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت فرار رسیدن سالروز میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی ، پیامبر صلح و دوستی، رسول رحمت و خاتم پیامبران، حضرت محمد (ص) و میلاد مسعود رئیس مذهب تشیع، صادق آل محمد(ع) پیام تبریکی بدین شرح صادر نمود.
متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«انَّما بُعِثتُ لِاُتَمّمَ مَکارِمَ الاخلاق»
میلاد فرخنده و با سعادت نبی مکرم اسلام، فخر آسمان و زمین ، در واقع فرصتی مغتنم و هنگامه ای مبارک برای توجه ویژه به تمامی مکارم اخلاقی است که هدف بعثت آن یگانه عالم بود، تا بتوانیم در سایه ی آن نور ملکوتی، حرکت به سوی اخلاق، تقوا، ایمان و برابری را با یکدیگر به اشتراک گذاریم.

در روزگاری که دشمنان قسم خورده اسلام عزیز با تمام بغض و کینه به دنبال ایجاد تفرفه و جدایی در بلاد مسلمین هستند و در جهت گسست اتحاد مسلمانان تلاش می کنند، بی تردید ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص)می تواند زمینه وفاق و همدلی در امت اسلامی را فراهم آورد.
اینجانب ولادت با سعادت پیامبر رحمت ، رسول مهربانی و عدالت که منادی وحدت ، یکدلی و همبستگی در عالم اسلام است و همچنین میلاد مسعود رییس مذهب تشیع، صادق آل محمد(ع) را به عموم مسلمین بویژه مردم شریف استان گیلان و شهرستان آستانه اشرفیه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با پیروی از سیره این گنجینه های عظیم معنویت و اخلاق شاهد تعالی جامعه اسلامی باشیم.
حمید رضائی
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه