شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
پیام تسلیت فرماندار رشت به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد

پیام تسلیت فرماندار رشت به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد

بازدیدها: 6

فرماندار رشت با ارسال پیامی سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزدهم خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس فتح اللهی فرارسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و پیام خونین پانزده خرداد را تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد ماه یادآور سوگواری بی نظیر و عاشقانه ملت بزرگوار ایران در غم فراق بنیانگذار و رهبر کبیر جمهوری اسلامی و سرآغاز خیزش این ملت غیور در نیمه خرداد ۱۳۴۲ در دفاع از ارزش‌های اسلامی است که به رهبری داهیانه امام راحل، منجر به وقوع حماسه‌ای تاریخی و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شد.

بی تردید امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌ که همواره نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ خواهد بود.

در همین راستا همزمان با ایام رحلت امام عظیم الشان و نیمه خرداد، اینجانب برخود لازم می دانم سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد را به عموم مردم شریف ایران بویژه مردم متدیّن و انقلابی شهرستان رشت، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه پرورگار متعال، تداوم عزّت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی آرزومندم.

علی فتح اللهی _ فرماندار شهرستان رشت