پنج‌شنبه , می 26 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / پیام شهردار رشت به مناسبت روز جهانی قدس
پیام شهردار رشت به مناسبت روز جهانی قدس

پیام شهردار رشت به مناسبت روز جهانی قدس

بازدیدها: 6

سید محمد احمدی شهردار رشت در پیامی روز جهانی قدس را روز وحدت و همبستگی امت اسلامی برای رهایی قدس عزیز و روز برآوردن بانگ بلند استکبارستیزی و ظلم ستیزی در جهان اسلام دانست.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی(ص)، حضرت امام خمینی(ره) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج ‌کشیده فلسطین است.

روز قدس روز نمایش وحدت و اقتدار مسلمین است و روز تحکیم همدلی ها و همزبانی ها و روز تجدید پیمان ها و عهدها در پیروی از پیامبر و ائمه هدا و روز ناکامی ترفندها و توطئه های استکبار است.

بزرگداشت این آرمان بزرگ به عنوان یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی و یکی از ارزشهای مورد اهتمام ملت بزرگ ایران همواره مورد توجه قرار داشته است اما با توجه به اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن ، توفیق برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، وجود ندارد، مردم با استفاده از شبکه های مجازی، بار دیگر ثابت خواهند کرد که روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار صهیونیست و ایادی آنان را در خود حفظ نموده و فریاد دادخواهی خود را بلند تر و رساتر از همیشه به گوش جهانیان، خواهند رساند.