شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها
پیگیری روند پروژه های عمرانی شهردار رشت از منطقه پنج

پیگیری روند پروژه های عمرانی شهردار رشت از منطقه پنج

بازدیدها: 3

پیگیری روند پروژه های عمرانی شهردار رشت از منطقه پنج صبح امروز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ سید امیر حسین علوی شهردار رشت با حضور سرزده در منطقه پنج شهرداری، در جریان روند اجرا و پیشرفت پروژه های عمرانی این منطقه قرار گرفت.

صبح امروز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ سید امیر حسین علوی شهردار رشت با حضور سرزده در منطقه پنج شهرداری، در جریان روند اجرایی و پیشرفت پروژه های عمرانی این منطقه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – شهردار رشت در تداوم بازدیدهای دوره ای خود از مناطق، سازمانها و ادارات تابعه شهرداری رشت به منظور بررسی امور، موانع، مشکلات و فرصتهای موجود در هر حوزه، صبح امروز در منطقه پنج شهرداری رشت حضور یافت و ضمن دیدار و گفتگو با مدیر ، معاونین و کارکنان در جریان روند اجرا و پیشرفت پروژه های عمرانی این منطقه نیز قرار گرفت.

سید امیر حسین علوی منطقه پنج شهرداری را با توجه به موقعیت جغرافیایی حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: پروژه های متعدد عمرانی، خدماتی، فرهنگی در سطح منطقه پنج از قبیل آسفالت و روشنایی معابر مسکن مهر، خیابان فرجام و … در حال اجرا است که می بایست با نظارت دقیق و پیگیری مستمر این پروژه ها نسبت به تسریع در اتمام آنها، اهتمام جدی صورت پذیرد.