چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
کارگران نمونه شهرداری لاهیجان تجلیل شدند

کارگران نمونه شهرداری لاهیجان تجلیل شدند

بازدیدها: 29

همزمان با هفته کار و کارگر در مراسمی از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان قدردانی شد.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان این مراسم با حضور رضا زنده دل، شهردار، بهمن کنعانی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان، مدیران و کارگران و کارکنان شهرداری لاهیجان برگزار شد.
رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در این مراسم از کارگران شهرداری برای کمک به مدیریت شهری قدردانی کرد و افزود: از کارگران شهرداری برای همه زحماتی که انجام می دهند به ویژه در دو سال اخیر که بسیاری از مردم با کرونا درگیر بودند و کارگران شهرداری در کف خیابان جانشان را برای خدمت رسانی گذاشته بودند، قدردانی می نمایم.
وی گفت: ما از روز اول که شهرداری لاهیجان را تحویل گرفتیم بحث توجه به معیشت کارگران و کارکنان در دستور کار قرار گرفت زیرا معتقد بودیم شهرداری لاهیجان با رتبه ای که در استان به عنوان یکی از شهرداری های مطرح دارد نباید در بحث معیشت و نیروی انسانی دچار مشکل باشد.
زنده دل اضافه کرد: نیروی انسانی به عنوان سرمایه یک سازمان و ارگان است و ما توجه به سرمایه های خود را در اولویت قرار دادیم و با مدیریت مالی که در شش ماهه دوم سال 1400 اتفاق افتاد، پرداخت به موقع حقوق، مزایا و اضافه کار را اجرا کرده و توانستیم قول ها داده شده را انجام دهیم و در بودجه سال 1401 هم افزایش میزان اضافه کار، پرداخت مطالبات سال 1398 و تخصیص سبدهای معیشتی در دستور کار قرار دارد.
شهردار لاهیجان افزود: در مقابل از کارگران و کارکنان شهرداری انتظار داریم در اجرای برنامه ها و اهدافی که تعیین کردیم کمک حال ما باشند و دست ما را بگیرند و همدل و همراه با ما بوده تا بتوانیم در پایان این دوره کارنامه قابل قبولی برای مردم ارائه داده و بتوانیم شهر لاهیجان را به مراتب بالاتری برسانیم.
زنده دل گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان هم که همیشه به ما کمک کردند و با مصوبات خود در جهت حمایت از پرسنل و معیشت کارکنان همراه بودند قدردانی می نمایم.
وی اضافه کرد: امروز تعدادی از کارگران به عنوان نمونه معرفی می شوند اما از نظر من همه کارگران شهرداری لاهیجان نمونه هستند.
بهمن کنعانی رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان هم در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل، از زحمات کارگران شهرداری که در طول سال به مردم خدمت رسانی می کنند قدردانی کرد.
وی افزود: لاهیجان، شهری با قدمت تاریخی است و ما با نام بزرگ لاهیجان فاصله داریم و باید بیشتر تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه در آینده به صورت مجزا با کارکنان واحد های مختلف جلساتی برگزار خواهیم کرد تا حرف های کارکنان شنیده شود، اضافه کرد: امروز در دنیا نیروی انسانی، سرمایه اصلی است و همه تلاش اعضای شورای شهر و شهردار توجه به نیروی انسانی و وضعیت معیشتی کارکنان شهرداری می باشد.
وی گفت: در سال 1401 علاوه بر توجه به وضعیت معیشتی کارکنان، اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی هم در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.
کنعانی افزود: از همه مدیران و کارکنان شهرداری هم انتظار داریم آماده خدمت رسانی به شهروندان باشند و امیدواریم با کمک همه عزیزان بتوانیم شورا و شهرداری را به جایی برسانیم که همه شهروندان از عملکرد ما راضی بوده و احساس آرامش نمایند.
وی گفت: شورای شهر خانه همه شهروندان و درهای شورا به روی همه شهروندان و کارکنان شهرداری باز می باشد.
در این مراسم 10 نفر از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان مورد تجلیل قرار گرفتند.
اجرای موسیقی سنتی و محلی هم بخش دیگری از مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان بود.