چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
‍‌دستگیری قماربازان در یک منزل

‍‌دستگیری قماربازان در یک منزل

بازدیدها: 29

فرمانده انتظامی املش گفت: ۲۱ نفر حین قمار بازی در یک باب منزل مسکونی در این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ” باقر رجبی ویسرودی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه اگر همه افراد جامعه نسبت به اتفاقات و رویداد ها اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، امنیت مطلوب تری رامی توان در آن جامع برقرار کرد اظهار داشت: اقدامات قاطع و قانونی پلیس در راستای برخورد با مجرمان و متخلفان ،سبب قانون مداری میشود و مولفه های امنیت را ارتقا می دهد.
وی در ادامه گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی در منزل مسکونی خود با تجمع افراد اقدام به دایر کردن مکان قمار بازی کرده است ،بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان املش با اشاره به اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند افزود: در بازرسی از این منزل ۲۱ نفر حین قماربازی دستگیر و یک دست آلات قمار کشف شد.
این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
سرهنگ رجبی با اعلام اینکه کسب درامد از راه قمار ،تحصیل مال از راه نامشروع ،یکی از ناهنجاری های اجتماعی است که جرم محسوب می شود از شهروندان خواست، تا در صورت مشاهده هرگونه مورد مشابه ، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.