سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / ‍ بازدید حجت الاسلام صفری نماینده مردم شریف رودسر و املش از نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش
‍ بازدید حجت الاسلام صفری نماینده مردم شریف رودسر و املش از نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش

‍ بازدید حجت الاسلام صفری نماینده مردم شریف رودسر و املش از نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش

بازدیدها: 7

چرخ های تولید جامعه به دست زحمتکش کارگران به حرکت در می آید

روز شنبه مورخ 08/08/1400 حجت الاسلام و المسلمین محمد صفری ملک میان نماینده مردم شریف شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با حضور در نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش از روند خدمات اداری این نمایندگی بازدید و از کم و کیف فعالیت های قسمت های مختلف مطلع شدند .

در ابتدای این دیدار ابراهیم طاهریان راد مسئول نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش با اشاره به خدمات واحد های مستقر در این نمایندگی از جمله تعاون ، بیمه بیکاری ، اشتغال و امور اجتماعی ، به مشکلات تعاونی های مسکن مهر شهرستان املش تاکید و خواستار توجه نمایندگان و مسئولین کشوری و استانی به این مهم شد . در ادامه طاهریان راد با ارائه گزارشی درخصوص عملکرد این نمایندگی ابراز داشت : تمام سعی و کوشش مجموعه را به کار بسته ایم تا با عنایت به شایستگی های مردم شهرستان بهترین عملکرد را داشته باشیم . در ادامه وی از نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی خواست در راستای ارائه خدمت به مردم نسبت به تحقق اخذ تسهیلات بابت طرح های اشتغال زا ، پشتیبان این اداره باشند .

در این بازدید حجت الاسلام صفری با اشاره به اینکه چرخ های تولید جامعه به دست زحمتکش کارگران به حرکت در می آید خاطر نشان کرد : کارگران نقش مهم و موثری در تولید و ایجاد ثروت و تحقق شعار جهش تولید دارند و حمایت از کارآفرینان و کارگران بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری ؛ در مانع زدایی ها رفع موانع تولید ، از وظایف این نمایندگی می باشد .

در حاشیه این دیدار حجت الاسلام صفری نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ضمن گفتگو با چند تن از مراجعین و کارکنان این نمایندگی بر لزوم تلاش در جهت رسیدگی به مشکلات و رفاه حال جامعه کارگری این شهرستان تأکید کرد . وی با اشاره به اینکه امور مراجعین با سرعت بیشتری پاسخگویی و رفع گردد ، خواستار رفع مشکلات اداری از جمله فضای اداری و نیروی انسانی با توجه به وسعت شهرستان و حجم مراجعین شد .
در پایان نیز حجت الاسلام صفری با تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان این نمایندگی، از پیگیری ها جهت رفع مشکلات موجود خبر داد

روابط عمومی اداره‌تعاون،کار‌ورفاه اجتماعی شهرستان‌املش