جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
از سوی سازمان فاوای شهرداری رشت و با مشارکت اپراتورهای تلفن همراه؛اجرای طرح ساماندهی و تجمیع دکل‌های مخابراتی در شهر رشت

از سوی سازمان فاوای شهرداری رشت و با مشارکت اپراتورهای تلفن همراه؛اجرای طرح ساماندهی و تجمیع دکل‌های مخابراتی در شهر رشت

بازدیدها: 14

از سوی سازمان فاوای شهرداری رشت و با مشارکت اپراتورهای تلفن همراه، طرح ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر، رئیس سازمان فاوای شهرداری رشت در حاشیه اجرای این طرح، اظهار کرد: قرارداد واگذاری ۹ نقطه تجمیعی با شرکت ایرانسل پس از طی مراحل قانونی و دریافت مصوبه شورای اسلامی رشت منعقد شده است.
هانی عسکری گفت: قرارداد سایت‌های شرکت مخابرات گیلان نیز پس از گذشت بیش از یک دهه تعیین تکلیف شده اند.
به گفته وی در این قرارداد ۲ سایت جدید نیز در خیابان‌های ۱۷۶ و ۱۷۹ گلسار به منظور بهبود پوشش آنتن دهی در نظر گرفته شده است.
عسکری با اشاره به امکان بروز مشکلات قانونی آتی در فرآیندهای قانونی و صدور مجوز در این امر، تاکید کرد: شهروندان می‌توانند قبل از امضای هرگونه قرارداد با اپراتورهای تلفن همراه برای نصب دکل‌های مخابراتی، به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مراجعه کنند.
وی همچنین بی‌توجهی به ارائه آموزش‌های شهروندی به منظور برطرف کردن مشکلاتی همچون ممانعت‌های مردمی در نصب سایت‌های مخابراتی را نقطه ضعف اپراتورهای تلفن همراه عنوان کرد و گفت: لازم است شرکت‌های یاد شده، تلاش‌های بیشتر و مؤثرتری در این زمینه داشته باشند.
رئیس سازمان فاوا در پایان خواستار همکاری شهروندان با شهرداری به منظور اجرای طرح ساماندهی و تجمیع دکل‌های مخابراتی شد.