شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها
استاندار گیلان در جلسه معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری اظهار داشت؛<br>فراهم‌سازی زمینه رشد کارکنان با ارائه آموزش‌های کاربردی / برپایی میز خدمت برای تسهیل پیگیری درخواست‌های مردمی

استاندار گیلان در جلسه معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری اظهار داشت؛
فراهم‌سازی زمینه رشد کارکنان با ارائه آموزش‌های کاربردی / برپایی میز خدمت برای تسهیل پیگیری درخواست‌های مردمی

بازدیدها: 14

استاندار گیلان بر لزوم فراهم‌سازی زمینه رشد و ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان با ارائه آموزش های کاربردی تأکید کرد و گفت: لازمست در راستای تسهیل پیگیری درخواست های مردمی ، میز خدمت در استانداری برپا شود.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی صبح امروز (سه شنبه) در جلسه معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری و تکریم معاون قبلی، با اشاره به نقش توسعه مدیریت در تعالی سازمانی اظهار داشت: توسعه مدیریت، فرایندی‌ست که طی آن سطح دانش، مهارت و اطلاعات سطوح مختلف سازمان ارتقاء یافته و موجبات استقرار شرایط لازم برای تکامل مجموعه استعدادها و توانایی های این رده فراهم می آید.

وی از بهره‌وری نیروی انسانی به‌عنوان یک ضرورت یاد کرد و افزود: معاونت توسعه مدیریت و منابع باید با فراهم کردن بسترهای آموزشی اعم از عملی و تئوری و نیز تامین نیازهای کارکنان، زمینه رشد آنان را محقق کند.

استاندار گیلان توجه به کیفیت کار کارکنان و فراهم کردن تسهیلات رفاهی و تشویقی متناسب با اثربخشی افراد را ضروری خواند و گفت: باید اقدامات این بخش به گونه ای باشد که کارکنان تفاوت بین عملکرد مناسب و کم کاری در انجام وظایف را دریابند.

دکتر عباسی برپایی میز خدمت در استانداری را مهم دانست و تصریح کرد: مراجعان باید از ابتدای ورود به درگاه برای پیگیری درخواست ها و مطالبات‌شان، به صورت صحیح هدایت شوند و تا حد امکان از ترددهای غیرضروری در جهت جلوگیری از اتلاف وقت خودداری شود.

در این نشست با قدردانی از تلاش های کیمیا تنهایی و تبریک بازنشستگی او، دکتر مرتضی رضایی‌صوفی به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان معرفی شد.