جمعه , مارس 24 2023
آخرین خبرها
بالغ بر 90 هزار نفرساعت آموزش در شرکت گاز استان گیلان انجام شده است

بالغ بر 90 هزار نفرساعت آموزش در شرکت گاز استان گیلان انجام شده است

بازدیدها: 6

شرکت گاز استان گیلان در راستای افزایش سطح دانش و بهره وری کارکنان و به تبع آن جلب رضایتمندی حداکثری ذینفعان سازمان، در سال 1399 بالغ بر 90 هزار نفرساعت دوره های آموزشی برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام انجام بیش 90 هزار نفرساعت آموزش در سال گذشته شرکت اظهار داشت: با برنامه ریزی های بعمل آمده علیرغم شیوع ویروس کرونا، کلیه دوره های آموزشی در زمان مقرر و از طریق ارتباط ویدئویی برگزار گردید.

وی با بیان این موضوع اظهار داشت: میزان کلاس های آموزشی برگزار شده در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 21 درصد رشد داشته که این مهم نشان از توجه ویژه شرکت ملی گاز به امر دانش افزایی کارکنان و افزایش بهره وری سازمان دارد.

حسین اکبر با بیان اینکه دوره های آموزشی برگزار شده در سال 99 برای بیش از 11 هزار و 600 نفر به ثبت رسیده است، اظهار داشت: این آمار تاکنون بالاترین میزان نفرآموزش ثبت شده در سطح شرکت گاز استان گیلان می باشد.

مدیرعامل گاز گیلان دوره های استاندارد 10002 و 10004، 10015، 14001، 45001 و 50001، قانون رسیدگی به تخلفات اداری، اصول انتشار امواج و شبکه های رادیویی، حقوق شهروندی، حفاظت کاتدی پیشرفته، ایمنی کار در فضای بسته، مدیریت واکنش در شرایط اضطراری و اصول به کارگیری دستگاه های اندازه گیری و کالیبراتور را از مهم ترین دوره های آموزشی برگزار شده در سال 99 عنوان نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با ضروری برشمردن مبحث دانش افزایی کارکنان بیان نمود: هدف اصلی برگزاری این دوره های آموزشی، افزایش توانمندی و سطح بهره وری کارکنان و به تبع آن بهبود خدمات رسانی و افزایش میزان رضایتمندی مشترکین محترم می باشد.