شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها
با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین لاکانی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت گرفت؛<br>تقدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گیلان از مجاهدت‌های کادر سلامت در بحران کرونا

با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین لاکانی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت گرفت؛
تقدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گیلان از مجاهدت‌های کادر سلامت در بحران کرونا

بازدیدها: 24

رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی و مجاهدانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کادر بهداشت و درمان استان به‌ویژه در بحران کرونا، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد لاکانی- مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان صبح امروز با حضور در دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با اشاره به تلاش‌های همه‌جانبه در راستای جهش نظام سلامت استان، اظهار کرد: بدون شک بخش اعظمی از دستاوردهای نظام سلامت به‌ویژه در طول بحران کرونا مرهون تلاش‌ها و روشنگری‌های طلاب، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات است.

وی به عمق ارتباط قشر روحانیت و طلاب با آحاد جامعه اشاره کرد و گفت: طلاب و روحانیون به جهت ارتباط دیرینه با مردم در بحران‌ها، یکی از بهترین اقشار جهت ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی هستند و این اصل در بحران کرونا کاملاً مشهود و هویدا بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد لاکانی- مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان نیز در این دیدار از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و مجاهدانه کادر بهداشت و درمان به‌ویژه رئیس دانشگاه در مدیریت بسیار خوب در مهار بیماری منحوس کووید ۱۹ در گیلان، تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جهات مختلف در کشور، حائز رتبه‌های بالا شده است و از این حیث نیز نظام سلامت استان، شایسته تحسین است.

حجت‌الاسلام والمسلمین لاکانی همچنین به حسن روابط دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اشاره و برای ارتقاء سلامت نظام بهداشتی و درمانی در گیلان ابراز امیدواری کرد.

در پایان این دیدار، به‌پاس تلاش‌ها و مجاهدات کادر درمان در بحران کرونا از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان لوح تقدیر به دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه، اهدا شد.