پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت؛ پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی رشت به بهره‌برداری رسید
با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت؛ پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی رشت به بهره‌برداری رسید

با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت؛ پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی رشت به بهره‌برداری رسید

بازدیدها: 4

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن) با حضور اعضای شورای شهر رشت، عضو انجمن حمایت از بیماران هموفیلی و دیگر مدعوین، پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی رشت که عملیات اجرایی آن از سال ۹۵ آغاز شده بود، امروز به بهره‌برداری رسید.

شهردار رشت در این مراسم با بیان اینکه مردم شهر رشت شایسته بهترین‌ها هستند ابراز داشت: همه ما در مجموعه شهرداری و شورای شهر تلاشمان در شبانه‌روز این است که خدمات کیفی به مردم ارائه شود.

سید محمد احمدی افتتاح دو پروژه فرهنگی و درمانی در شهر رشت را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: بنای ما در شهرداری رشت این نیست که پروژه‌ای را افتتاح کنیم و موانع موجود در مسیر آن را به فراموشی بسپاریم و من به جد این موضوع را عرض می‌کنم و به شدت هم پیگیر موضوعات هستم.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه برای پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی حدود ۱۱ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است افزود: امیدواریم دعای خیر بیماران بدرقه راه تمام کسانی باشد که در به ثمر رسیدن این پروژه خداپسندانه تلاش کردند.

وی اذعان کرد: هنوز کارهای ما در پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی صد در صد به پایان نرسیده است و تجهیزات و سایر موارد هم باید با کمک دستگاه‌های متولی به آن اضافه شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت نیز در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر ابراز داشت: طراحی و ساخت المان آرامگاه دکتر حشمت در مسابقه‌ای که در سال ۹۱ برگزار شد طراحی شد که جا دارد از تمام دست‌اندرکاران این اتفاق مهم قدردانی کنم.

فرهام زاهد با بیان اینکه شهردار رشت برای رونمایی از المان آرامگاه دکتر حشمت پیگیری‌های زیادی انجام داده است افزود: از اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، اداره کل ارشاد اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی شورا هم صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در کنار وظیفه‌های عمرانی و ذاتی خودش مثل رفت و روب، بحث فضای سبز و مدیریت شهر رسالتی هم در حوزه فرهنگی و کارهای عام‌المنفعه دارد که البته به دلیل شرایط بد اقتصادی ما از این موضوع کمی فاصله گرفتیم اما سعی می‌کنیم کارهای خوبی را به انجام برسانیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت اضافه کرد: امیدوارم شهرداری بتواند در حد و اندازه‌ای که در خور شأن و شایسته مردم عزیزمان باشد کارها را پیش ببرد و افتتاحیه‌هایی را داشته باشد که در مقیاس بزرگ باشد.