سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
برگزاری آئین اختتامیه کارگاه طراحی پوستر “امید افتخار”

برگزاری آئین اختتامیه کارگاه طراحی پوستر “امید افتخار”

بازدیدها: 10

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، آئین اختتامیه کارگاه طراحی پوستر “امید افتخار” امروز (یکشنبه ۵ بهمن) توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت و با حضور چند تن از اعضای شورای شهر برگزار شد.

محمد حسن عاقل‌منش در این مراسم برگزاری کارگاه طراحی پوستر توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت را اقدامی ارزشمند خواند و عنوان کرد: در کنار پشتیبانی‌های خوب شهرداری رشت انتظار داریم چنین حرکت‌هایی از سوی مدیران فرهنگی استان گیلان هم مورد حمایت قرار گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت با بیان اینکه شهر رشت هنرمندان بسیار خوبی در عرصه‌هایی مانند طراحی پوستر دارد و باید از این پتانسیل استفاده شود افزود: معرفی شخصیت‌های بزرگی مانند میرزا کوچک جنگلی و دیگر چهره‌های برجسته شهر رشت و گیلان آن هم در قالب‌های مختلف هنری بدون شک اثرگذاری ویژه‌ای در استان و حتی کل کشور خواهد داشت.

فاطمه شیرزاد نیز در این مراسم با بیان اینکه هنرمندان گرافیست شهر رشت ظرفیت‌های بسیار خوبی برای نگارگری و زیباسازی شهر دارند تصریح کرد: باید از ظرفیت این هنرمندان برای مناسبت‌های ویژه سال مانند ایام مبارک دهه فجر و یا استقبال از بهار سال ۱۴۰۰ بهینه‌تر استفاده کنیم.

این عضو شورای شهر رشت ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس و فداکاری‌های مدافعان سلامت در ایام شیوع ویروس کرونا را هم مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: ریشه‌های انقلاب اسلامی با ایستادگی مردم تقویت شده و جوانان و نسل‌های سوم و چهارم باید برای عظمت کشورشان بیشتر تلاش کنند.

رضا رسولی نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه در طول چهل سال از عمر انقلاب اسلامی اعتماد به نیروهای جوان همواره نتایج خوبی به همراه داشته است ابراز داشت: در بسیاری از رخدادهای بزرگ از زمان جنگ تحمیلی تا جهش‌های علمی و دفاع از حرم اهل بیت(ع) این جوانان هستند که همیشه پای کار بوده‌اند.

عضو شورای شهر رشت نگاه سازمان سیما، منظر شهرداری رشت برای برگزاری این کارگاه یک روزه را مورد تقدیر قرار داد و اضافه کرد: برای حفظ و انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی و بسیاری از مفاهیم ارزشمند دیگر باید از زبان رسای هنر بیشتر استفاده کنیم.

در پایان این مراسم از برگزیدگان کارگاه طراحی پوستر “امید افتخار” تقدیر و تشکر به عمل آمد.