پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

برگزاری نخستین تور عکاسی خبری در مسیر سپیدرود

بازدیدها: 4

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری آستانه‌اشرفیه؛ شهردار آستانه اشرفیه از دعوت جمعی از عکاسان گیلانی برای حضور در تور عکاسی خبری در مسیر سپیدرود ویژه شهر آستانه اشرفیه خبر داد.

علی مقصودی عنوان کرد: تورعکاسی خبری درمسیر سپیدرود، کاری از روزنامه سراسری معین و با همکاری و مشارکت شهرداری آستانه اشرفیه است که با حضور هنرمندان، پیشکسوتان و عکاسان برجسته استان گیلان در روز پنجشنبه ۶ تیرماه برگزار می شود.

شهردار آستانه اشرفیه ابراز داشت: تصویربرداری و ثبت آثار طبیعی و تاریخی و جلوه‌های بصری آستانه اشرفیه از دریچه دوربین عکاسان در کنار تقدیر از پیشکسوتان هنر عکاسی آستانه اشرفیه و استان از جمله برنامه‌های متنوع این تور به شمار می‌آید.

مقصودی برگزاری نمایشگاه عکسی از هنرمندان عکاس گیلانی که در نمایشگاه‌های خارجی شرکت داشتند را از دیگر برنامه‌های این تور یک روزه اعلان کرد و گفت: تورعکاسی در مسیر سپیدرود، نخستین تجربه برای ثبت وقایع تاریخی و طبیعی با محوریت معرفی توانمندی ها و ظرفیت های فرهنگی، مذهبی، تاریخی و همچنین جاذبه های گردشگری و سرمایه گذاری شهر آستانه اشرفیه می‌باشد.

شهردار آستانه اشرفیه تصریح کرد: تور عکاسی در مسیر سپیدرود از سری برنامه های تهیه مستند و رویداد سازی است که با همکاری روزنامه سراسری معین برگزار می شود.

شهردار آستانه اشرفیه از شهروندان عزیز و فهیم آستانه اشرفیه و علاقمندان جهت حضور در این برنامه متنوع دعوت بعمل آورد.