پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

برگزاری نشست هم اندیشی سرپرست شهرداری لنگرود با جمعیت دوست داران محیط زیست لنگرود در سالن کنفرانس شهرداری لنگرود

بازدیدها: 71

‍ نشست هم اندیشی سرپرست شهرداری لنگرود با جمعیت دوست داران محیط زیست لنگرود در سالن کنفرانس شهرداری لنگرود برگزار شد.

✳️ به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود نشست هم اندیشی سرپرست شهرداری لنگرود با جمعیت دوست داران محیط زیست لنگرود در سالن کنفرانس شهرداری لنگرود برگزار شد.

سرپرست شهرداری در در این نشست هم اندیشی گفت: حوزه معاونت خدمات شهری به نوعی خط مقدم مدیریت شهری محسوب می‌شوند و یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری و رضایت آنان است.

مصطفی طالبی گفت: علیرغم کمبود‌ها در ارائه خدمات‌رسانی اقدامات قابل توجهی در امر پاکسازی رودخانه‌ها و فرهنگ‌سازی و نصب پرده برای میوه فروشان پل درویشانبر و احیای تالاب که در فصل زمستان شاهد زیستگاه پرندگان می‌باشیم و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب و گام‌های خوبی از جمع آوری و آموزش تفکیک از مبدا توسط پیمانکار بازیافت شهرداری انجام می‌گردد.

▫️وی با بیان اینکه همچنین شهرداری جایگاه موقت را برای ضایعات نخاله‌های ساختمانی مشخص نموده که حتما در جهت آگاهی شهروندان اطلاع‌رسانی خواهد گردید، افزود: جمعیت دوستداران محیط زیست مثل همیشه همراه و یاور شهرداری بوده و باعث پیشرفت از وضع موجود به وضع مطلوب‌تری برای شهر لنگرود باشند.

🔸 در ادامه این نشست ابراهیم زمانی مدیرعامل جمعیت دوست داران محیط زیست لنگرود نیز در این جلسه گفت: احیا رودخانه، برچیدن میوه فروشان کنار پل درویشانبر، احیا تالاب، ساماندهی سگ‌های بلاصاحب، در نظر گرفتن مکانی برای ضایعات (نخاله‌های ساختمانی) و آموزش تفکیک از مبدا با شعار کاهش مصرف و تولید پسماند از برنامه‌های این ثمن مردم نهاد در جهت همکاری متقابل و اهمیت محیط زیست است.