دوشنبه , ژانویه 30 2023
آخرین خبرها
برگزاری همایش نقش بسیج در پدافند غیرعامل در مجتمع چوکا

برگزاری همایش نقش بسیج در پدافند غیرعامل در مجتمع چوکا

بازدیدها: 3

برگزاری همایش نقش بسیج در پدافند غیرعامل در مجتمع چوکا

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع چوکا، صبح روز پنجشنبه ۱۷ آذر، همایش نقش بسیج در پدافند غیرعامل با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت، فرماندار و اعضای شورای تامین، دیگر مسئولین، بسیجیان و جمعی از خانواده های معظم شهداء و جامعه کارگری این شهرستان در سالن همایش های شهید پورآقایار شرکت صنایع چوب و کاغذ چوکا برگزار شد.

🔻 در این همایش سید نادر صفوی میرمحله،فرماندار شهرستان رضوانشهر   با اشاره به نقش بسیج گفت: بسیج ستون اصلی نظام و مردم است.

✔️ وی افزود: اهداف پدافند غیرعامل همان فرهنگ سازی و ایجاد باورها بین آحاد مردم است و نقش بسیج در همه دوره ها چه در حوزه پدافندی و چه در حوزه غیر پدافندی مهم بوده، در واقع محوریت اصلی برنام ها بسیج بوده و همیشه در کنار مردم است.

🛑 فرماندار رضوانشهر به کارگروه های شورای پدافند غیرعامل اشاره نمود و تصریح کرد: بسیج با توجه به سازمان خود در همه کارگروه ها حضور دارد  که اولین کار این شورا تهدیدشناسی یا دشمن شناسی تخصصی است. دومین کار، مشارکت در شورای پدافند غیرعامل است، یعنی بسیج باید به میدان بیاید و مشارکت کند.سومین کار، مدیریت در شرایط بحران است، یعنی دستگاه و سازمان باید در شرایط جنگ اداره شود ، فرهنگ سازی، آموزش و اطلاع رسانی چهارمین کاری است که باید انجام شود و پنجمین کار هم کمک به برقراری امنیت و حفاظت اطلاعات است.

🔳 در این همایش جانشین فرمانده سپاه ناحیه و روسای ادارات آموزش وپرورش، شبکه بهداشت و درمان، آبفا و شرکت چوکا نیز سخنان مبسوطی پیرامون نقش بسیج در پدافند غیرعامل ایراد نمودند.

در پایان این همایش از خانواده های معظم شهدای والامقام و بسیجیان فعال در حوزه پدافند غیرعامل تجلیل بعمل آمد.