پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

بمناسبت دومین روز از هفته دولت انجام شد:افتتاح ۲۶ پروژه برق رسانی در شهرستان لنگرود با اعتباری معادل ۱۱۰۴۸۰ میلیون ریال

بازدیدها: 4

بمناسبت دومین روز از هفته دولت انجام شد:افتتاح ۲۶ پروژه برق رسانی در شهرستان لنگرود با اعتباری معادل ۱۱۰۴۸۰ میلیون ریال

به گزارش رایان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان در دومین روز از هفته دولت آیین افتتاح پروژه های برق رسانی شهرستان لنگرود با حضور پرویز محمدنژاد نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان لنگرود به اجر درآمد.

مهدیزاده در حاشیه این مراسم گفت: امیدواریم با همراهی مسئولین استان بتوانیم در تامین اعتبارات لازم برای بازسازی شبکه های فرسوده توزیع برق گیلان بعنوان چالش اصلی این شرکت گام اساسی برداریم.

وی افزود: امروز در کل شهرستان لنگرود ۲۶ پروژه مهم شامل توسعه فیدرهای فشار متوسط، رفع ضعف برق ها، افزایش قدرت مانور و پایداری شبکه ها و احداث کابل خودنگهدار با اعتباری برابر ۱۱۰۴۸۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: تا پایان هفته دولت امسال در کل استان ۵۸۰ پروژه با اعتباری معادل ۱۸۰ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید و امیدواریم با اجرای این موارد موجبات توسعه و تعالی صنعت برق استان را فراهم کنیم.

مهدیزاده در پایان گفت: امور توزیع برق لنگرود در کل شهرستان، افتخار خدمت رسانی قریب به ۹۵ هزار مشترک شهری و روستایی را دارد.