سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
کار بزرگ و ارزشمند شهردار جوان شهر کلاچای به روز رسانی امکانات و تجهیزات آتش نشانی در یک بازه زمانی کوتاه

کار بزرگ و ارزشمند شهردار جوان شهر کلاچای به روز رسانی امکانات و تجهیزات آتش نشانی در یک بازه زمانی کوتاه

بازدیدها: 26

کار بزرگ و ارزشمند شهردار جوان شهر کلاچای
به روز رسانی امکانات و تجهیزات آتش نشانی در یک بازه زمانی کوتاه

شهردار کلاچای طی دیدار صمیمی با رییس و کارکنان واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر با تاکید بر بروز شدن امکانات و تجهیزات آتش نشانی آن را اقدامی مناسب در راستای ایمنی و مصونیت بخشی شهر عنوان کرد.

“مهدی رشاد ” کار در آتش نشانی را پر مخاطره و سخت توصیف و افزود: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر کلاچای این است که از نظر امکانات و تجهیزات، کمبودها را رفع کنیم و خوشبختانه در طی این مدت این مهم را محقق کردیم.

وی وضعیت ساختمان کنونی آتش نشانی را زیبنده این شهر ندانست و اظهار کرد: هر چند پیگیر احداث ساختمان جدید الاحداث در این شهر هستیم اما تا زمان تحقق آن، ساختمانی که در مجاورت آتش نشانی قرار دارد به این منظور اختصاص خواهیم داد.

“رشاد ” همچنین بر لزوم حفظ و صیانت از امکانات آتش نشانی و همچنین برگزاری دوره آموزشی برای آتش نشانان تاکید کرد.

رییس واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای هم در این دیدار از بهبود کیفیت امکانات و تجهیزات آتش نشانی ابراز خرسندی کرد و گفت: جا دارد از همین فضا از زحمات بی دریغ شهردار محترم آقای رشاد تشکر و قدر دانی نمایم.
“محسن فکوری ” افزود: از اینکه شهردار محترم و اعضای شورای محترم اسلامی شهر در طی این مدت کوتاه در بروز رسانی امکانات ،ماشین الات و تجهیزات آتش نشانی اهتمام ویژه ای داشتند تشکر نمایم.
وی این اقدامات را نشانگر توجه به شان و جایگاه آتش نشانان عنوان کرد.