شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها

تجلیل از پزشکان شهرستان رودسر در شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور فرماندار

بازدیدها: 47

تجلیل از پزشکان شهرستان رودسر در شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر،طی مراسمی با حضور محمد رضا شهاب زاده فرماندار شهرستان رودسر به همراه حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه و حجت الاسلام والمسلمین صفری نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی از پزشکان شهرستان و پزشکان شاغل در بیمارستان شهید انصاری رودسر تجلیل بعمل آمد.

فرماندار شهرستان رودسر در این مراسم با بیان اینکه کادر درمان بویژه پزشکان همواره در کنار مردم بوده و در راه خدمت به آنان از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند اظهار داشت: پزشکان در ایام کرونا در جهت کمک به بیماران تا پای جان ایستادگی کرده و مردم قدردان تلاش آنان هستند.

محمد رضا شهاب زاده ایثار، از خودگذشتگی و حس نوعدوستی در کنار تعهد و تخصص را از مهمترین شاخصه های پزشکان دانست و گفت: روز پزشک فرصتی مناسب برای تقدیر از قشری است که برای سلامت انسان ها تلاش نموده و بهانه ای است تا از خدمات پرفضیلت و ارزنده این عزیزان را ارج نهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر، فرماندار شهرستان رودسر به همراه دیگر مسئولین حاضر در این مراسم همچنین با حضور در بخش دیالیز، ضمن بازدید از قسمت های مختلف این بخش و عرض خداقوت به کارکنان، با تعدادی از بیماران این بخش دیدار و گفتگو کردند