پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / فرهنگی / «خروج» حاتمی کیا به خط پایان نمایش رسید
«خروج» حاتمی کیا به خط پایان نمایش رسید

«خروج» حاتمی کیا به خط پایان نمایش رسید

بازدیدها: 2

فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا به شبکه نمایش خانگی آمد. 

به گزارش همیار مردم، بیستمین فیلم ابراهمیم حاتمی‌کیا که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، اولین فیلمی بود که در ماه‌های اول شیوع کرونا در کشور و به بهانه سال جدید و تعطیلی سینماها به صورت آنلاین اکران شد تا بعد راه برای اکران آنلاین دیگر فیلم‌ها هم باز شود.

این فیلم با فروش حدود سه میلیارد تومانی در سینما آنلاین، همچنین در سینما ماشین هم اکران شد و چند شب میزبان علاقه‌مندانی بود که با خودروهای خود به تماشای این فیلم  رفتند.

بعد از اینکه سینماها در تیر ماه بازگشایی شدند و پس از اینکه فیلم «شنای پروانه» که امید زیادی برای جذب مخاطب داشت از اکران انصراف داد فیلم «خروج» هم راهی سینماها شد. این فیلم در این دو سه هفته‌ای که روی پرده سینماها آمده 526 نفر تماشاگر داشته و به فروش حدود هشت میلیون و 250 هزار تومان رسیده است که اگرچه برای فیلمی به کارگردانی حاتمی‌کیا اتفاق خوبی نیست‌، اما با توجه به استقبال خیلی کم مردم از سینما و نمایش آنلاین فیلم به دلیل کرونا چندان هم عجیب نیست.

حالا «خروج» چهار ماه پس از شروع اکران آنلاین از امروز 25 مردادماه در شبکه نمایش خانگی و در سامانه‌های فیلیمو و نماوا در دسترس قرار گرفته است.

نسخه فیزیکی فیلم سینمایی «خروج» نیز از امروز در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور عرضه می‌شود. 

در این فیلم فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی‌نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداختند.