جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
در هشتمین روز از دهه فجر با حضور مدیر عامل گاز گیلان پروژه های گاز املش افتتاح شد

در هشتمین روز از دهه فجر با حضور مدیر عامل گاز گیلان پروژه های گاز املش افتتاح شد

بازدیدها: 27

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر دو پروژه در مناطق ییلاقی شهرستان املش با حضور فرماندار،امام جمعه،بخشدار رانکوه،فرمانده سپاه،جانشین فرماندهی انتظامی و جمعی از مدیران شهرستانی به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش،آئین بهره برداری از پروژه گازرسانی روستای موسی کلایه و مطلاکوه‌املش‌باحضور‌ مهندس رنجبر‌فرماندار‌ املش،مهندس اکبر مدیرعامل گاز گیلان و جمعی از مسئولان شهرستان املش صبح امروز یکشنبه ۱۹ بهمن در محوطه مسجد روستای موسی کلایه انجام شد.


فرماندار املش در حاشیه این برنامه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص روستاهای باقیمانده فاقد نعمت گاز گفت:باآغاز اجرای پروژه امروز در مجموع ۱۰ روستای ییلاقی شهرستان املش بهره مند از نعمت گاز طبیعی هستند، وی اظهار داشت:همچنین عملیات گازرسانی به روستاهای گورج ،کلامرود، کجید، و دیماجانکش عملیات اجرایی گازرسانی به مردم این روستاها در حال انجام است که امیدواریم ان شاالله در بهار سال آینده(۱۴۰۰) شاهد اتمام عملیات اجرایی این پروژه مهم خواهیم بود.
وی ابراز امیدواری کرد: عملیات گازرسانی به‌روستاهای تابستان نشین‌، بیلی‌لنگه، پردین‌لنگه،گلستان‌سرا،کشمش،سیاه استخر و استخرسر نیز به زودی عملیات‌اجرایی‌ گازرسانی‌به‌ این روستاها آغاز خواهد شد.

لازم بذکر است،براساس شاخصه های موجود،هم اکنون ۹۸٪ از روستاهای شهرستان املش از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.
در پایان همین پروژه، گروه طنزپرداز (لبخند رانکوه ) به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر دقایقی به اجرای برنامه های شاد و مفرّح پرداختند.
در ادامه فرماندار املش بهمراه جمعی از مسئولین و مدیران ادارات و نهادها با حضور در روستای تاریخی – گردشگری اُمام پروژه تکمیل آبرسانی به روستای اُمام را افتتاح کردند.
لازم بذکر است مجموع پروژه ای آبفاضلاب شهرستان املش اعم از پروژه تکمیل آبرسانی روستای اُمام و اجرای شبکه داخلی ساخت مخزن به طول ۵۰۰ متر و باظرفیت ۱۰۰ مترمکعب آب ، فاز دوم مجتمع آبرسانی شهدای سُمام،اجرای خط پمپاژ به طول ۵۷۰۰ متر(توسط‌قرارگاه سازندگی)، مخزن و ۳ باب ایستگاه پمپاژ آب به ارزش ۳۵میلیاردو دویست وپنجاه میلیون ریال همزمان به بهره برداری رسید.