دوشنبه , ژوئن 27 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها
دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها

دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها

بازدیدها: 7

دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها سید محمد احمدی شهردار رشت در اولین روز کاری سال ۱۴۰۰ با حضور در سازمان مدیریت آرامستانها ، با کارکنان خدماتی و غساله های این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، در این دیدار نوروزی که صبح امروز (پنج شنبه ۵ فروردین ماه) برگزار شد، سید محمد احمدی ضمن تبریک سال نو، از زحمات این قشر خدوم در سال گذشته و در بحران کرونا و همچنین خدمات رسانی بی وقفه آنان در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد.

در ادامه بازدیدهای نوروزی، شهردار رشت در منطقه پنج شهرداری حضور یافت و با مدیر و کارکنان این منطقه از شهرداری دیدار نمود.

سید محمد احمدی با تقدیر از زحمات مدیر و کارکنان شهرداری منطقه پنج، جدیت و تلاش بیشتر در جهت پیشبرد اهداف و تحقق برنامه های شهرداری را در سال جدید مورد تاکید قرار داد .

گفتنی است شهردار رشت در ادامه، با آتش نشانان ایستگاه ۱۴ آتش نشانی رشت نیز دیدار کرد و ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، خدمات شبانه روزی آتش نشانان در راه خدمت به مردم و آماده باش آنان برای مقابله با خطرات را قابل تحسین دانست.