سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها

دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها

بازدیدها: 8

دیدار نوروزی شهردار رشت با کارکنان زحمتکش سازمان مدیریت آرامستانها سید محمد احمدی شهردار رشت در اولین روز کاری سال ۱۴۰۰ با حضور در سازمان مدیریت آرامستانها ، با کارکنان خدماتی و غساله های این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، در این دیدار نوروزی که صبح امروز (پنج شنبه ۵ فروردین ماه) برگزار شد، سید محمد احمدی ضمن تبریک سال نو، از زحمات این قشر خدوم در سال گذشته و در بحران کرونا و همچنین خدمات رسانی بی وقفه آنان در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد.

در ادامه بازدیدهای نوروزی، شهردار رشت در منطقه پنج شهرداری حضور یافت و با مدیر و کارکنان این منطقه از شهرداری دیدار نمود.

سید محمد احمدی با تقدیر از زحمات مدیر و کارکنان شهرداری منطقه پنج، جدیت و تلاش بیشتر در جهت پیشبرد اهداف و تحقق برنامه های شهرداری را در سال جدید مورد تاکید قرار داد .

گفتنی است شهردار رشت در ادامه، با آتش نشانان ایستگاه ۱۴ آتش نشانی رشت نیز دیدار کرد و ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، خدمات شبانه روزی آتش نشانان در راه خدمت به مردم و آماده باش آنان برای مقابله با خطرات را قابل تحسین دانست.