پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بازدید از درمانگاه شهدای ناجا رشت مطرح کرد:
آمادگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت توسعه خدمات سلامت نیروهای مسلح

بازدیدها: 7

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به خدمات ارائه شده توسط نیروهای مسلح به مردم، گفت: این دانشگاه آماده هرگونه همکاری در راستای طرح های توسعه و ارائه خدمات سلامت به مردم است.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، ظهر امروز دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه سردار عزیز الله ملکی- فرمانده نیروی انتظامی استان از طرح توسعه درمانگاه شهدای ناجا در رشت بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این بازدید، ضمن تقدیر از زحمات کادر بهداشت و درمان نیروهای مسلح در نظام سلامت استان، خدمات این گروه از جامعه را مثمر ثمر ارزیابی کرد.

دکتر سالاری با بیان اینکه توسعه بخشهای بهداشتی و درمانی در استان، موجب بهبود ارایه خدمات سلامت به مردم می‌شود، افزود: تمرکز زدایی و دریافت خدمات درمانی و بهداشتی در دسترس از اولویت های دانشگاه بوده و از آن استقبال می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: هم‌اکنون ارتش نیز در حوزه بهداشت و درمان طرح‌هایی را در بندر انزلی شروع کرده و دانشگاه ضمن حمایت از طرح های توسعه، نهایت همکاری را با آن مجموعه خواهد داشت.

وی همچنین از حسن همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با نیروی انتظامی در راستای توسعه فعالیت های بهداشتی و درمانی در استان به ویژه در درمانگاه شهدای ناجا رشت خبر داد.