دوشنبه , ژانویه 30 2023
آخرین خبرها
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:امدادگران فوریتهای پزشکی، تلاشگران خط مقدم حوزه سلامت هستند

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:امدادگران فوریتهای پزشکی، تلاشگران خط مقدم حوزه سلامت هستند

بازدیدها: 6

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

امدادگران فوریتهای پزشکی، تلاشگران خط مقدم حوزه سلامت هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن گرامیداشت تقارن اربعین حسینی با سالروز تاسیس اورژانس پیش‌بیمارستانی (۱۱۵) گفت: کارکنان سختکوش اورژانس ۱۱۵ اولین کسانی هستند که در زمان بروز حوادث و بحران ها با حضور بر بالین مددجویان و مصدومان، برای نجات جانشان تلاش می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ متن پیام دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بدین شرح است:

۲۶ شهریورماه، سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵، فرصتی برای تقدیر از زحمات تلاشگران خط مقدم حوزه سلامت است که در تمامی بحران‌ها و شرایط سخت و دشوار در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تلاش می کنند تا از اولین کسانی باشند که با حضور بر بالین بیماران و مصدومان، با ارایه خدمات درمانی مناسب، حیاتی دوباره به آنان ببخشند.

در بحران کرونا، پرسنل خدوم مرکز اورژانس همراه با سایر کادر درمان، در خط مقدم سلامت، به میدان آمدند و با فداکاری و به خطر انداختن جان خود، نجاتبخش جان بیماران نیازمند بودند.

در همایش بزرگ اربعین حسینی امسال نیز کارکنان اورژانس ۱۱۵ با ارایه خدمات درمانی به زائرین حسینی، در اجر معنوی این مراسم، مشارکت فعال دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن چهل و ششمین سالروز تاسیس اورژانس پیش‌بیمارستانی ۱۱۵ به تلاشگران عرصه فوریت‌های پزشکی به ویژه پرسنل پرتلاش مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان، از زحمات شبانه روزی این عزیزان قدردانی نموده و از خداوند متعال، سلامتی و توفیق روزافزون برای همگان خواستارم.