جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
سمپاشی دفنگاه زباله و روستاهای همجوار شهرستان رشت به طور مستمر از سوی سازمان پسماند

سمپاشی دفنگاه زباله و روستاهای همجوار شهرستان رشت به طور مستمر از سوی سازمان پسماند

بازدیدها: 8

سمپاشی دفنگاه زباله و روستاهای همجوار به طور مستمر از سوی سازمان پسماند کار سمپاشی دفنگاه زباله سراوان و‌ روستاهای همجوار آن روزانه با پخش و پاشش ۴۰۰۰ لیتر سم با تراکتور مخزن دار و تجهیزات به طور مستمر دنبال می شود.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، محمدباقر بشردانش رییس سازمان مدیریت پسماند اظهار داشت: سمپاشی دفنگاه زباله سراوان روزانه بین ساعتهای ۸ صبح تا دو بعد از ظهر انجام می شود و این کار هر روز بدون وقفه در دو نوبت با برنامه ی مشخصی صورت می گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: در ماه های ابتدایی سال به دلیل گرم شدن هوا و تکثیر حشرات، سمپاشی تا چند برابر افزایش پیدا می کند که در حال حاضر روزانه به طور متوسط چهار هزار لیتر سموم مختلف با مجوز رسمی مرکز بهداشت رشت جهت مبارزه و کنترل حشرات موذی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی ابراز داشت: خوشبختانه تلاش کردیم با اخذ مجوز از مرکز بهداشت روستاهای سراوان و کچا که همجوار با دفنگاه زباله می باشند را مورد سمپاشی قرار دهیم.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت در پایان گفت: بحث کاور کردن روزانه زباله سراوان توسط شن و ماسه نیز به صورت مستمر ادامه دارد و مصالح مورد نیاز توسط کامیون ها در این مکان تخلیه می شود.