شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها

شرکت گاز استان گیلان، تندیس برنزی جایزه ملی مدیریت انرژی را کسب کرد

بازدیدها: 18

شرکت گاز استان گیلان، تندیس برنزی جایزه ملی مدیریت انرژی را کسب کرد

هفتمینن دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، یکم تیرماه 1401 با حضور مسئولین، مدیران ارشد و متخصصان حوزه انرژی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و شرکت گاز استان گیلان در اولین حضور خود در این ارزیابی، موفق شد در بخش ساختمان‏های غیر مسکونی اداری تندیس برنزی این جایزه را دریافت نماید.
به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی گاز گیلان، عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این خصوص گفت: حضور در این جایزه موجب افزایش بهره‌وری، جلوگیری از اتلاف‌ انرژی و ارتقای سطح توانمندی سازمان می شود.

وی با بیان اینکه انرژی و مصرف آن همواره یكی از موضوعات بسیار مهم در سطح کشور است، اظهار داشت: با توجه به روند افزایشی مصرف انرژی و همچنین محدود بودن منابع و لزوم حرکت در راستای توسعه پایدار و حفظ محیط زیست، توجه به موضوع اصلاح الگوی مصرف بسیار مهم و ضروری است.

جمال نیکویی در خاتمه با اشاره به ابلاغ “سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف” و “سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی” از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی گفت: شرکت گاز استان گیلان با برنامه ریزی و انجام اقدامات مناسب، تمام تلاش خود را برای برداشتن گام های مؤثر به منظور اصلاح در روند مصرف انرژی به کار بسته است.

شایان ذکر است هدف از تعریف و اعطای جایزه ملی مدیریت انرژی، ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی، توسعه فرهنگ دستیابی به اهداف سازمانی با استفاده از مفاهیم مدیریت انرژی و هم‌چنین ایجاد انگیزه و شور و شوق جهت انجام این اقدامات در کشور است.