جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
شهردار رشت در حاشیه بازدید از محلات دخانیات و ولکس:شهرداری به محلات کم‌برخوردار رشت توجه ویژه‌ای دارد

شهردار رشت در حاشیه بازدید از محلات دخانیات و ولکس:شهرداری به محلات کم‌برخوردار رشت توجه ویژه‌ای دارد

بازدیدها: 33

به گزارش رایان خبر به نقل ازواحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی عصر امروز (پنج‌شنبه ۲۷ آذر) در حاشیه بازدید از محلات دخانیات و ولکس اظهار داشت: مشکلاتی که در برخی از محلات کم‌برخوردار وجود دارد را کتمان نمی‌کنیم از طرفی شهرداری برای رفع این نواقص به صورت برنامه‌محور حرکت می‌کند.


شهردار رشت با بیان اینکه بازدیدهای میدانی و دیدار چهره به چهره با مردم بدون شک آثار و تبعات بسیار خوبی برای شهر رشت و رفع مشکلات آن به دنبال دارد عنوان کرد: ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر و باخبر شدن از مطالبات به حق مردم و شهروندان رویکردی است که بنده به آن اعتقاد داشته و نتایج آن را بسیار مثبت می‌دانم.

احمدی حضور خود در دو محله دخانیات و ولکس و گفت‌وگو با برخی از اهالی این مناطق را سازنده و بسیار راهگشا خواند و تصریح کرد: بازدیدهای میدانی، سنجش عملکرد، شناسایی ضعف‌ها و اطلاع از کمبود امکانات از جمله اهداف اصلی مقوله مدیریت شهری محسوب می‌شوند.


وی توزیع مناسب اعتبارات و بودجه در کل شهر را از دیگر تبعات مثبت بازدیدهای میدانی دانست و یادآور شد: ۵۵ محله در سطح شهر رشت وجود دارد بنابراین ما در مجموعه مدیریت شهری خود را موظف می‌دانیم که بر اساس اعتبارات، اولویت‌ها و با هدف رفع کاستی‌های موجود به این دسته از محلات توجه کنیم.


شهردار رشت مشکلاتی که در بازدیدهای میدانی توسط شهروندان به مدیریت شهری منعکس می‌شود را زیاد و در عین حال متنوع دانست و با بیان اینکه برآوردن تمامی مطالبات کمی زمانبر است اذعان کرد: شهرداری تمام تلاش خود را می‌کند تا ضمن تشخیص اولویت‌ها و ضرورت‌ها خواسته شهروندان را در کمترین زمان ممکن اجابت کند.


احمدی با اشاره به اینکه مشکلات احصاء شده هر کدام از محلات شهر با کمک مردم، مجموعه مدیریت شهری، هیئت‌های امناء، روحانیون و سپاه و بسیج اولویت‌بندی می‌شوند افزود: شهرداری رشت برای توسعه متوازن و بردن هرچه بیشتر امکانات به سمت محلات کم‌برخوردار تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.


شهردار رشت اولویت‌بندی کردن مشکلات با هدف حل و فصل سریع‌تر آن‌ها را ضروری خواند و ضمن اشاره به محدودیت‌هایی که به سبب تحریم‌های ظالمانه دشمن در بخش بودجه برای کشورمان حادث شده اذعان کرد: هدف ما در مجموعه شهرداری این است که متناسب با اعتبارات موجودمان، در وهله نخست به مشکلات اساسی شهر بپردازیم.


به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، شهردار رشت در ادامه بازدیدهای میدانی خود امروز پس از ادای احترام به مقام شهدای والامقام محلات دخانیات و ولکس، برای دیدار چهره به چهره با مردم در مسجد باب‌الحوائج(ع) حاضر شد و ضمن آشنایی بیشتر با مشکلاتشان، با آنان صمیمانه گفت‌وگو کرد.