پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / شکوه فجر:از افتتاح 5 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی تا ساماندهی گلزار شهدا شلمان در سومین روز از دهه فجر
شکوه فجر:از افتتاح 5 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی تا ساماندهی گلزار شهدا شلمان در سومین روز از دهه فجر

شکوه فجر:از افتتاح 5 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی تا ساماندهی گلزار شهدا شلمان در سومین روز از دهه فجر

بازدیدها: 62

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری لنگرود، همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، پنج واحد مسکونی مددجویان بهزیستی و ساماندهی گلزار شهدا در بالامحله شلمان با حضور مهندس حیدری، فرماندار شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.

“مهندس حیدری ” در این مراسم ضمن تشکر از نهادهای حمایتی در جهت ایجاد رفاه و آسایش برای جامعه هدف خود، گفت: تامین مسکن یکی از نیازهای اساسی جامعه هدف بهزیستی است که علاوه بر دریافت تسهیلات با نرخ بهره پایین از کمک بلاعوض این نهاد نیز برخوردار می شوند.

فرماندار شهرستان لنگرود یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را عدالت و عدالت گستری در جامعه دانست و تصریح کرد: این وظیفه حاکمیت است که به افرادی که دچار عارضه های جسمانی می شوند در تامین مسکن کمک کند.

گفتنی است، پنج واحد مسکونی همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در اطاقور، شلمان، کومله و کوشالشاد به مددجویان بهزیستی واگذار شد.

ساماندهی گلزار شهدا در بالامحله شلمان نیز با هزینه 50 میلیون تومانی به همت شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر شلمان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد یادواره شهر شلمان و پدر شهید والامقام ” مهدوی” انجام شد