پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / فراخوان تولید محتوی آموزشی ضمن خدمت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

فراخوان تولید محتوی آموزشی ضمن خدمت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

بازدیدها: 5

سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی فراخوانی از کارکنان دانشگاه جهت تولید محتوی آموزشی ضمن خدمت دعوت بعمل می آورد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دکتر سید مهدی موسوی- سرپرست معاونت توسعه مدیریت،منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اظهار داشت؛ در راستای جلب مشارکت سازمانی، طی فراخوانی از کارکنان توانمند و مستعد دانشگاه دعوت می شود در صورت تمایل، نسبت به تهیه محتوی آموزشی با کیفیت مشارکت نمایند.

وی ادامه داد ؛ از این رو علاقه مندان می توانند با تولید مطالب جدید در قالب متن، فیلم ، انیمشین و چند رسانه ای با کیفیت، در تعالی آموزش ضمن خدمت سهیم باشند.

دکتر موسوی در خاتمه یادآور شد ؛ کارکنان دانشگاه پس از تهیه مطالب درخواستی، فایل آموزشی و رزومه خود را به رابطان آموزشی محل خدمت خود تحویل دهند.
لازم به ذکر است : آینده پژوهی، کارآفرینی، دانش بنیان، مهارتهای نرم ، رهبری تحول، توسعه فردی، مباحث رفتار سازمانی و منابع انسانی، نظام پیشنهادات، خلاقیت و نوآوری و برنامه استراتژیک از جمله عناوین پیشنهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت تولید محتوی ضمن خدمت (برای سال ۱۴۰۱ ) می باشد.