پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

قاضی زاده هاشمی:استکبار به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی است

بازدیدها: 18

قاضی زاده هاشمی در مراسم یادواره سردار شهید مهدی خوش سیرت گفت:استکبار به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم یادواره سردار شهید مهدی خوش سیرت که در شهر آستانه اشرفیه که در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد ، گفت: شیطان و ایادی شیطان تلاش می‌کنند فضای جامعه را تاریک نشان دهند.

سید امیر حسین قاضی زاده افزود؛ استکبار سعی دارد چنان فشار اقتصادی از طریق تحریم به ملت ایران وارد کند تا مردم تنها راه نجات کشور را ایجاد ارتباط با استکبار بدانند.

وی بیان داشت : استکبار به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این روزها در خصوص کارآمد یا ناکارآمدی انقلاب اسلامی توسط معاندین بحث بسیار است و دشمنان این ملت و مکتب، حرف‌های گزافه بسیار زده و نکات تاریک را پیدا و آن را نشان می‌دهند و طوری القا می‌کنند که بعد از ۴۴ سال انقلاب به نتایج خود نرسیده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ایران خاطر نشان کرد: استعمار جدید برای وابسته کردن و پشیمان کردن ملت های مستقل جهان ایجاد شده است و راه مقابله با استعمار جدید، ایحاد یک جریان مردمی مدافع حق در جهان است گفت: پیروزی ملت ایران قطعی است اگر مراقب درون خود و نفوذی ها باشند و استحکام درونی قدرت داشته باشد و استقامت کند.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه تاریخ ملت ایران نشان داده که هرگز در برابر دشمنان شکست نخورده ایم الا با خیانت داخلی ها، افزود: پیروزی ملت ایران قطعی است اگر مراقب درون خود و نفوذی ها باشند و استحکام درونی قدرت داشته باشد و استقامت کند.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: استعمار جدید نظام حقوقی بین المللی است که وابسته به استکبار جهانی است و اسم آن را سازمان ملل و آژانس بین المللی اتمی و اف ای تی اف گذاشتند و می گویند چند کشور یک طرف و بقیه دنیا نیز یک طرف و تمام تصمیمات دنیا را بر اساس همین تقسیم بندی می گیرند.