جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
لاهیجان آماده استقبال از دهه مبارک فجر

لاهیجان آماده استقبال از دهه مبارک فجر

بازدیدها: 25

شهردار لاهیجان از آمادگی این شهر برای استقبال از دهه مبارک فجر خبرداد
به گزارش خبرنگار ما از  اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: همزمان با تشکیل ستاد دهه مبارک فجر، مسئولیت کارگروه فضاسازی و تزیینات محیط شهری این ستاد بر عهده شهرداری گذاشته شد و معاونت خدمات شهری، امور شهر، تأسیسات و اداره ارتباطات از ابتدای بهمن ماه فعالیت خود را برای زیباسازی و تزیین شهر لاهیجان آغاز کردند.


وی با بیان اینکه شهرداری لاهیجان با تدارکات لازم و تلاش شبانه روزی در پی بهترین فضاسازی سطح شهر در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است گفت: امسال تمام میادین، بلوارها و خیابانهای سطح شهر لاهیجان آذین بندی و چراغانی شده و هدف ما ایجاد بهترین شرایط برای برگزاری جشن های چهل و دومین سالگرد پیرورزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.
قیامتیون گفت: اجرای زنده گروه موزیک شهرداری در سطح شهر و نواختن آهنگ های خاطره انگیز پیروزی انقلاب و نور افشانی آسمان شهر لاهیجان در شب ۲۲ بهمن و همکاری با کمیته های مختلف ستاد دهه فجر از دیگر برنامه های شهرداری لاهیجان در دهه فجر امسال خواهد بود.
وی اضافه کرد: برای هرچه مردمی تر شدن برنامه های دهه فجر از شهروندان و هیات امنای مساجد محلات شهر لاهیجان هم برای مشارکت در تزیین محلات دعوت می کنیم.