سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان؛5مدال رنگارنگ حاصل تلاش کاوران 5نفره گیلان دربازیهای کشورهای اسلامی

بازدیدها: 5

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان؛5مدال رنگارنگ حاصل تلاش کاوران 5نفره گیلان دربازیهای کشورهای اسلامی

درخشش کاروان 5 نفرگیلان در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و 2برنز را به مردم و علاقه مندان به ورزش درگیلان تبریک عرض می کنم.

به گزارش رایان خبر به نقل از پایگاه خبری روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان ؛ جهانبخش آرمان با پایان بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه با اشاره به کسب 133مدال و عنوان سومی کاروان ایران در بین 53 کشور اسلامی دنیا در ترکیه گفت ؛ 5مدال رنگارنگ حاصل تلاش کاروان 5 نفره گیلان دربازیهای کشورهای اسلامی بود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به درخشش گیلانی ها با کسب 2مدال طلا ،یک نقره و 2 برنز گفت ؛ محمدرهبری با کسب مدال طلای تیمی و برنز انفرادی شمشیربازی اسلحه سابر موفق ترین ورزشکار گیلانی در این بازیها بود.

وی افزود؛ علی رمضانی با تیم والیبال مردان ایران مدال طلا و قهرمانی مسابقات والیبال را به دست آورد.آرمان ، کسب مدال نقره الهه پورصالح با تیم زنان ایران پس از 56 سال را یک افتخار تاریخی دانست و گفت ؛ شیرینی و حلاوت این مدال که توسط بانوان با تعصب ایران اسلامی به دست آمد وقتی صدچندان شد که یک بانوی جوان و با آتیه گیلانی دراین تیم حضور داشت و درخشید.

جهانبخش آرمان با اشاره به حضور 3 بانو از 5 نفر گیلانی حاضر در بازیها گفت ؛ اینکه 60درصداز کاروان گیلان را بانوان تشکیل دادند بسیار ارزشمند است و در این میان سارا بهمن یار در کاراته نیز توانست مدال برنز را از آن خود کند.

فائزه رفیعی دیگر شمشیرباز گیلانی هم در بین حریفان قدرتمند خود مقام چهارم تیمی و یازدهم انفرادی را به دست آورد که جای تقدیر و تشکر دارد.

جهانبخش آرمان در پایان افتخار آفرینی فرزندان دیار میرزا کوچک جنگی در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی را به کاروان گیلان و خانواده هایشان، مردم و مسئولین گیلان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که گیلانی ها بتوانند در بازیهای آسیایی و المپیک آینده درخشش بیش از پیش داشته باشند.

علی افتخاری از گیلان نیز به عنوان معاون کاروان ایران در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی حضور فعال و موثری داشت.