پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیر منطقه چهار شهرداری رشت: صدور ۲۷۰ پروانه ساختمانی در سال ۹۹
مدیر منطقه چهار شهرداری رشت: صدور ۲۷۰ پروانه ساختمانی در سال ۹۹

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت: صدور ۲۷۰ پروانه ساختمانی در سال ۹۹

بازدیدها: 8

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت: صدور 270 پروانه ساختمانی در سال 99 مریم گل احضار مدیر منطقه چهار شهرداری رشت از صدور ۲۷۰ مورد پروانه ساختمانی در سال ۹۹ و افزایش ۹۴ درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مدیر منطقه چهار شهرداری رشت با اعلام این خبر افزود: علیرغم محدودیت‌های ناشی از کرونا در کشور، آمار پروانه‌های ساختمانی صادره از شهرداری منطقه چهار رشت در سال ۱۳۹۹ به تعداد ۲۷۰ فقره بود. این در حالی است که در سال ۹۸ تعداد ۱۳۹پروانه‌ ساختمانی صادر شد که براین اساس، آمار تعداد پروانه های ساختمانی صادره از منطقه چهار شهرداری در سال ۹۹ نسبت به سال گذشته حدود ۹۴ % افزایش داشته است.
مریم گل احضار مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به حجم و تناژ آسفالت اجرا شده در سال گذشته اشاره کرد و توضیح داد: در راستای تداوم آسفالت ریزی جهت بهبود وضعیت خیابان ها و معابر، بیش از ۷۵ هزار متر مربع از معابر محدوده منطقه چهار به حجم تقریبی ۷ هزار تن در سال ۹۹ آسفالت گردید تا بخشی از مشکل عبور و مرور شهروندان در سطح منطقه برطرف شود.

وی تحقق ۱۳۴ درصدی بودجه ۹۹ منطقه چهار شهرداری رشت را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهرداری منطقه چهار در سال ۹۹ در سایه فعالیت پرسنل و تلاش مجدانه مجموعه کارکنان منطقه، با وصول بیش از ۶۰۰میلیارد ریال بودجه، به رشد ۱۳۴ درصدی تحقق بودجه در مقایسه با سال ۹۸ رسید.

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت در پایان با اشاره به پروژه های عمرانی شاخص این منطقه، خاطر نشان کرد: عملیات ترمیم، لکه گیری، زیرسازی و روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی محدوده منطقه چهار، لایروبی و همسطح سازی منهول ها، ساماندهی بلوار شهید افتخاری حد فاصل دخانیات تا نمایندگی محمودی شامل تعریض مسیر سواره رو به همراه جدول گذاری و احداث کانیو و فونداسیون های روشنایی، رنگ آمیزی و ترمیم جداول، بهسازی پیاده رو ها شامل کفپوش گذاری و جدول گذاری ، اجرای پوشش حفاظتی در تقاطع غیر همسطح شهدای گمنام از پروژه هایی است که در سال گذشته در این منطقه از شهرداری اجرا و به بهره برداری رسید.