شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها
مدیر کل صمت گیلان:<br>کشف و پلمپ انبار احتکار روغن خودرو در رشت

مدیر کل صمت گیلان:
کشف و پلمپ انبار احتکار روغن خودرو در رشت

بازدیدها: 7

تیمور پورحیدری در پی کمبود روغن خودرو در سطح عرضه گفت: بازرسان این اداره کل با بازرسی میدانی از انبارهای روغن خودرویی، یک انبار روغن موتور احتکار شده را کشف کردند.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری از تشدید نظارت بازرسی‌ها در پی کاهش عرضه روغن خودرو در سطح عرضه خبر داد و گفت: با تمرکز بازرسان این اداره کل بر عرضه روغن خودرو در بازار ؛ یک انبار روغن موتور احتکار شده کشف و ضبط گردید.
مدیرکل صمت گیلان افزود: در بازرسی انجام شده از انبار این واحد صنفی ۲ هزار و ۸۹ قوطی روغن موتور خودرو به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان کشف شد که پرونده تخلف این واحد صنفی جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

وی تصریح کرد: این واحد صنفی، قیمت روغن های موتور با تولید سال ۱۴۰۰ را مخدوش نموده و سپس با قیمت جدید عرضه می کرد که با همکاری نماینده نیروی انتظامی پلمپ گردید.

دکتر پورحیدری در پایان از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف حتماً با شماره تلفن ۱۲۴ تماس گرفته و تخلفات را اعلام نمایند تا با حضور بازرسان این اداره کل، تخلف مذکور در اسرع وقت رسیدگی گردد.