سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری لنگرود:

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری لنگرود:

بازدیدها: 131

تحقق کارهای بزرگ در شهر لنگرود نتیجه انسجام و همدلی مجموعه مدیریت شهری لنگرود است

اختصاصی پایگاه خبری رایان خبر ‌(گزارش اختصاصی کپی برداری نشود) معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان نیز در ادامه این مراسم تعداد پروژه های قابل افتتاح گیلان را دهه فجر امسال ۸۹۵ پروژه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و ۸۱۱ میلیارد تومان عنوان کرد و میزان رشد آن را نسبت به سال گذشته ۹۴ درصد اعلام کرد.

کیمیا تنهایی سپس همدلی، همراهی  و هم سویی میان اعضای شورای شهر و شهرداری لنگرود را ستودنی دانست و گفت : در گزارش عملکرد خوب شهرداری که امروز توسط آقای مهندس رجایی ،شهردار محترم ارائه شد، به خوبی نمایان است که در شهر لنگرود با مدیریت درست ،کارشناسانه در کنار انسجام و همدلی مجموعه مدیریت شهری اعم از شهردار و اعضای شورای شهر کارهای بزرگ محقق می‌شود.


معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی در استانداری سپس به کار بزرگ لوله گذاری شهرداری در سطح شهر جهت هدایت آبهای سطحی و رفع آبگرفتگی معابر و کوچه ها که سالیان متمادی جز مسایل لاینحل شهر لنگرود بشمار می رفت اشاره کرد و افزود: ۱۳۰۰مترلوله گذاری روزمه بسیار خوبی برای شهرداری لنگرود است.
وی خاطرنشان کرد: سالیان گذشته مسئله آبگرفتگی لنگرود را بارها دررسانه ها رصد میکردیم و امروز خوشبختانه شهردار لنگرود اخبارخوبی به ما دادند که بسیار جای خوشحالی است.

تنهایی یادآور شد: موارد زیادی از توزیع اعتبارات را به یاد دارم که از بسیاری از شهرداریها در زمینه توسعه گردشگری و مباحث متعدد می‌خواستیم ولی شاهد پیگیری برای دریافت آن نبودیم . ولی شهرداری لنگرود در این زمینه پیش رو می‌باشد.
معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی در ادامه سخنان خود گفت: اعتبارات و منابع مختلفی در حوزه های گوناگون شهری داریم که برای دریافت آنها فقط باید تلاش کرد.
گزارش:زهرا رگان