چهارشنبه , فوریه 8 2023
آخرین خبرها
ملاقات عمومی مدیرکل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان

ملاقات عمومی مدیرکل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان

بازدیدها: 2

ملاقات عمومی مدیرکل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان

صبح روز نوزدهم مهر ماه ، سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان به اتفاق محمدبرهود ،رئیس اداره پذیرش بهزیستی استان، عباس امام پناهی مسئول روابط عمومی بهزیستی گیلان و مژگان اخوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت با حضور در واحد پذیرش اداره کل بهزیستی گیلان ، با مددجویان و توانخواهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان، در این ملاقات مردمی مدیرکل بهزیستی استان گیلان ضمن بررسی مسائل و مشکلات مددجویان که عمده این مباحث مربوط به مسکن، درمان ، اشتغال و مساعدت مالی بود دستور اقدامات لازم را صادر کرد.

وی در این ملاقات خاطرنشان کرد: ارتباط غیرحضوری جامعه هدف بهزیستی گیلان به منظور تسریع در امر پاسخگویی و پیشگیری از هرگونه بیماری برای مددجویان فراهم شده است.

خدمت بین دانا افزود: مددجویان و توانخواهان بهزیستی استان می توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق سامانه پیامکی ” ٣٠٠٠٥٩٦٠ ” با “ذکر شهر و شماره تلفن ” مطرح کنند و اطمینان داشته باشند که مسائل و مشکلات مطرح شده مددجویان و توانخواهان از طریق این سامانه به سمع و نظر اینجانب رسیده و از طریق اداره پذیرش و هماهنگی به مشکلات آنان رسیدگی می شود