سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
مهندس رجایی،شهردار لنگرود:با احداث پل کنار گذر بار ترافیکی شهر لنگرود کاهش می‌یابد

مهندس رجایی،شهردار لنگرود:با احداث پل کنار گذر بار ترافیکی شهر لنگرود کاهش می‌یابد

بازدیدها: 157

اختصاصی رایان خبر،سید مهدی رجایی “شهردار لنگرود” در حاشیه بازدید از پل کنار گذر لنگرود که چند روز قبل به اتفاق امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود بعمل آمد،گفت: حضور و حمایت امام‌ جمعه محترم لنگرود در پروژه‌های شهرداری قوت قلبی برای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.

رجایی خاطرنشان کرد: احداث پل کنار گذر لنگرود که میدان شهید املاکی را به لیلا شهر متصل میکند، از حدود ۲۰ روز پیش آغاز شده و طی برنامه‌ریزی صورت گرفته ، انشاالله تا دهه فجر امسال عملیات اجرایی آن به پایان خواهد رسید و سپس کار تعریض خیابان در این مسیر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: با توجه به‌ سرعت انجام کار توسط پیمانکار ، علیرغم شرایط نا مناسب جوی از برنامه ریزی های بعمل آمده و زمان بندی پیش بینی شده جلوتریم .

شهردار لنگرود تصریح کرد: هم اکنون عملیات بتن‌ریزی بر روی پل مذکور که مرحله نهایی آن است در حال انجام می‌باشد و بعد از این مرحله رمپ پل نصب خواهد شد.

شهردار لنگرود با بیان اینکه با احداث این پل شاهد کاهش بار ترافیکی در سطح شهر لنگرود خواهیم بود ،اظعار داشت: کسانی که مقصد آنان به سمت محلاتی همچون لیلاشهر ، رکج محله ، راه پشته ، آنسرمحله ، خراط محله و … است ، میتوانند از این مسیر عبور و مرور کنند .
وی یاد آور شد: احداث این پ به کاهش ترافیک شهر لنگرود کمک خواهد کرد.
گزارش: زهرا رگان