جمعه , مارس 24 2023
آخرین خبرها
نشست صمیمانه فرماندار لنگرود با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی/ کارگاه آموزشی سواد رسانه ویژه فعالان رسانه ای برگزار می شود

نشست صمیمانه فرماندار لنگرود با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی/ کارگاه آموزشی سواد رسانه ویژه فعالان رسانه ای برگزار می شود

بازدیدها: 23

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لنگرود، ” مهندس حیدری” در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی که امروز ( دوشنبه، 17 آذر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب، گفت: فرهنگ مثل اقتصاد و علم مصرفی است ، اگر فرهنگ تولید نکنیم باید از خارج وارد کنیم.

فرماندار شهرستان لنگرود در خصوص تولید خبر و محتوا و اینکه باید تولید محتوا پشتوانه فکر و تفکر داشته باشد، تصریح کرد :رسانه ها از انتشار مطالب با هدف تخریب مسئولین و مدیران بپرهیزند.

مهندس حیدری در ادامه با تاکید بر تقویت خدمت گذاری مدیران، از همگان خواست تا در امور مختلف اجتماعی، سیاسی ،ورزشی و فرهنگی پیشنهادات خود را ارائه دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با اشاره به اهمیت سواد رسانه ای در فضای مجازی و اینکه تکنولوژی با فرهنگ همراه باشد، یادآور شد : با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ، کارگاه آموزشی سواد رسانه ای ویژه فعالان رسانه ای در لنگرود برگزار خواهد شد.

حیدری همچنین افزود: در حال حاضر در جنگ اقتصادی با استکبار جهانی هستیم و در این ایام رسانه ها نباید با انتشار اخبار ناامید کننده به دشمنان کمک کنند.

فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه شهرستان نیاز به توسعه یافتگی دارد و رسانه ها باید در جامعه امید آفرین کند، خاطر نشان کرد :همه ما به لنگرود رشد یافته و بالغ می اندیشیم و رسانه ها نیز میتوانند در توسعه یافتگی نقش مهمی ایفا کنند.

نماینده عالی دولت در لنگرود ادامه داد: تمام همت مسئولان شهرستان ایجاد اشتغال است و کشاورزی، صنعت، گردشگری و سرمایه گذاری از پتانسیل های شهرستان است و هدف ما هم ایجاد رفاه، آسایش و رفاه در شهرستان است.

وی با تاکید بر نقش رسانه ها در ایام بحران ، از فعالان مجازی خواست با حضور در کنار اعضای ستاد بحران و انتشار اخبار امیدآفرین به متولیان شهر کمک کنند.

مهندس حیدری در پایان بر استمرار چنین جلساتی در آینده خبر داد.

گفتنی است، در این جلسه جمعی از فعالان رسانه ای نظرات و مطالب خود را درباره مسائل مختلف شهرستان عنوان کردند.